Poszukuję osoby która przerobi mi konsole!

felenk

Świeżak
Świeżak
Witam, szukam osoby która mi przerobi konsolę Xbox360. W Warszawie.
Jakie dane są potrzebne by uzyskać info odnośnie możliwości i kosztów? Model slim, z dołożonym wewn. dyskiem 250GB. Czarna.

To co chcę uzyskać:
1. Mozliwość grania bez korzystania z płyt.
2. Bardzo łatwa obsługa - konsola zostanie podarowana dziecku więc im mniej kliknięć by pograć tym lepiej.
3. Czy będzie działało konto live? (nie gOLD, zwykłe) ? Czy wszelkie osiągnięcia dotychczasowe zostaną zachowane?
4. Co z aktualizacjami samej konsoli? czy będą wyłączone nawet powiadomienia czy po prostu trzeba bedzie "nie klikać" jak się pojawią?
5. Czy aktualizacje gier będą pobierane?
6. Jakie są rodzaje przeróbek?

Wszelkiego rodzaju wskazówki jak długo to trwa itp znacznie skrócą moją decyzję .

Z góry dzięki!
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Tematów na ten temat było sporo. Przeróbka lt 3.0 jest to Flash napędu umożliwiający grę w kopie zapasowe gier z płyty działa Xbox live wymagana odpowiednia nagrywarka cena zależna od napędu konsoli od 80-
250zl lub Rgh przeróbka polegająca na montażu chipa w konsoli nie wymaga płyt o Xbox live zapomnij tylko system link koszt 120zl tak w skrócie to wygląda

Wysłane z mojego GT-S7580 za pomocą Tapatalk 2
 

markus9292

Użytkownik
Użytkownik
Szukam osoby, która przerobi mi napęd na LT3 w Xbox 360 Slim produkcja 5.05.2011, napęd Lite-On DG-16D4S. Najlepiej z okolic: Dzierżoniów, Świdnica, południowa strona Wrocławia.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Dexter i chyba gdzieś w okolicach wrub5on

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Kalisz zapraszam

Wysłane z mojego GT-S7580 za pomocą Tapatalk 2
 

felenk

Świeżak
Świeżak
Tematów na ten temat było sporo. Przeróbka lt 3.0 jest to Flash napędu umożliwiający grę w kopie zapasowe gier z płyty działa Xbox live wymagana odpowiednia nagrywarka cena zależna od napędu konsoli od 80-
250zl lub Rgh przeróbka polegająca na montażu chipa w konsoli nie wymaga płyt o Xbox live zapomnij tylko system link koszt 120zl tak w skrócie to wygląda

Wysłane z mojego GT-S7580 za pomocą Tapatalk 2

* pytanie dodatkowe czy dla dziecka nie lepszy byłby xkey lub wasabi? które nie są aż tak"inwazyjne" jak LT czy RGH ? czy po prostu dla 360-tki już to nie opłaca się robić?

* ktoś może polecić kogoś z warszawy?

napęd po wysunięciu tacki ni posiada żadnego "wcięcia" zatem Liteon.
 

rayan17

Świeżak
Świeżak
Kto ptzerobi x360 Slim płyta trinity na rgh2.0 Poznań.
 

divo1995

Świeżak
Świeżak
Witam.
Poszukuje osoby ktora wykona RGH na konsoli xbox360 slim.
Chcialbym aby przerobka wykonana byla porzadnie.
okolice Radom, Kielce, Pulawy.
Mozliwa takze wysylka do rzetelnej osoby jesli warto ;)
Pozdrawiam Dawid.
 

przemo_one

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Xbox 360 FAT Jasper uszkodzony napęd, najprawdopodobniej laser w Lite-on DG-16D2S. Poszukuję kogoś z Płocka do wykonania naprawy.
 

iraslbn

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Zapraszam do wysyłki do Lublina naprawy, modyfikacje rgh itp. kontakt na priv.
 

KOMAR77

Banned
Użytkownik
Świeżak
Szukam osoby która przerobi mi konsole najlepiej Malbork i okolice. Xbox360 czarny data produkcji 2011 czerwiec.
 

misiek2k2

Świeżak
Świeżak
Szukam osoby, firmy która przerobi mi slima 1439 (2011) - chodzi mi o RGH.
Usługa najlepiej w Warszawie i najlepiej okolice centrum/Włochy/Ochota/Wola.
Z góry dzięki za kontakt
 

JabolQ

Świeżak
Świeżak
Poszukuję osoby, która przerobi mi RGH - Xbox 360 E na płycie Corona - GDAŃSK/TCZEW
 

Dvbialy

Świeżak
Świeżak
Tychy i okolice - ktoś, coś, kogoś?
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
xbox fat, Warszawa albo Białystok, proszę o oferty w prywatnych wiadomościach.
 

adamrz

Użytkownik
Użytkownik
Poszukuję osoby, która przerobi mi RGH - Xbox 360 E na płycie Corona - GDAŃSK/TCZEW
Zapraszam
 

adamrz

Użytkownik
Użytkownik
Szukam osoby która przerobi mi konsole najlepiej Malbork i okolice. Xbox360 czarny data produkcji 2011 czerwiec.
Zapraszam
 

jedman

Świeżak
Świeżak
szukam osoby/firmy która zrobi update mojej konsoli PHAT Lite on do wersji LT 3.0
konsola byla juz przerabiana troche lat wstecz i posiada jakas nizsza wersje iXtreme
poszukuje kogos z Warszawy tak zebym mogl podjechac

z gory dziekuje
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
szukam osoby/firmy która zrobi update mojej konsoli PHAT Lite on do wersji LT 3.0
konsola byla juz przerabiana troche lat wstecz i posiada jakas nizsza wersje iXtreme
poszukuje kogos z Warszawy tak zebym mogl podjechac

z gory dziekuje
Wysyłkowo zapraszam

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 

Strider

Świeżak
Świeżak
Witam, czy znajdę kogoś we Wrocławiu (najlepiej zachodnim), kto da radę naprawić konsolę X360E z RGH? Wydaje mi się, że padła wewnętrzna pamięć flash 4GB, a moje próby jej ratowania ją skutecznie dobiły i teraz konsola w ogóle się nie włącza. Dołożony HDD sprawował się cały czas bez zarzutów.
 

Do góry Bottom