Poszukuję osoby która przerobi mi konsole!

daniel.kudlaty

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam, czy znajdę kogoś we Wrocławiu (najlepiej zachodnim), kto da radę naprawić konsolę X360E z RGH? Wydaje mi się, że padła wewnętrzna pamięć flash 4GB, a moje próby jej ratowania ją skutecznie dobiły i teraz konsola w ogóle się nie włącza. Dołożony HDD sprawował się cały czas bez zarzutów.
Hmm.. kiedyś na Grunwaldzkim 13 Politechnika w piwnicach był niezły magik , a czy jeszcze funkcjonuje to nie wiem.
Udzielał się także na tym forum.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
 

pingwin13783

Świeżak
Świeżak
Szukam kogoś w Lublinie kto zrobi flash napędu w xbox 360 phat. I jakieś propozycje cenowe za w/w usługę.
 

Strider

Świeżak
Świeżak
Hmm.. kiedyś na Grunwaldzkim 13 Politechnika w piwnicach był niezły magik , a czy jeszcze funkcjonuje to nie wiem.
Udzielał się także na tym forum.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
Dzięki ale to niestety zbyt mało precyzyjna informacja jak dla mnie. Gdyby ktoś jeszcze szukał serwisu we Wrocławiu to właśnie znalazłem, pod wspomnianym kilkanaście postów wcześniej adresem: http://www.plynet.pl/serwis.html
 

ArczerPl

Świeżak
Świeżak
Witam Poszukuje Osoby Która przerobiła by konsole w Radomiu
 

adamrz

Użytkownik
Użytkownik
Witam Poszukuje Osoby Która przerobiła by konsole w Radomiu
Zapraszam wysyłkowo - Elbląg
Kurier 15 zł
 

ArczerPl

Świeżak
Świeżak
potrzebuje ja przerobic na miejscu
 

Joy89898989

Świeżak
Świeżak
Witam zlece przeróbke konsoli , tylko i wyłącznie Śląsk Tychy. Kontakt pw lub gg 11223164 pozdrawiam
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Bielsko-Biała

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Majta777

Świeżak
Świeżak
Witam.
Warszawa i okolice.
Mam 2 konsole, fata i slima.
I teraz chciałem przerobić, jest ktoś tu może kto pomoże?
Nie wiem czy rgh, czy lt czy oba naraz,
I którą? Co korzystniejsze?
Fat jest z 2009 ale bez hdmi, slim chyba z 2011 model s 4gb.
 

Bartron

Świeżak
Świeżak
Poszukuję osoby, która wykona mi RGH na mojej konsoli Xbox 360 FAT Falcon v2. Chcę wykonać przeróbkę na miejscu (podjechać do kogoś i niech zrobi), także ludzie/serwisy z poza Wrocławia i okolic odpadają.
 

mice6

Świeżak
Świeżak
Lubin, legnica, polkowice? Ktoś cos?
 

123oxidemark123

Świeżak
Świeżak
Krakow okolice albo Katowice kto wgra mi lt 3.0??
 

Qrk

Świeżak
Świeżak
RGH Rzeszów, fat jasper, ktoś się tym zajmuje?
 

ZeeBee

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Poszukuję kogoś, kto przerobi konsolę na RGH, wgra Aurore itp. tak, żeby wszystko było gotowe do działania i grania. Trójmiasto lub wysyłka gdziekolwiek.
 

Toffiq

Świeżak
Świeżak
Szukam kogoś z Sosnowca i okolic kto przerobi mi konsole xbox 360 dla chrześniaka
 

FICU

Użytkownik
Użytkownik
Szukam osoby która wykonała by RGH w konsoli Slim z okolic Wałbrzycha. Ktoś coś?
 

Natalkowiec

Świeżak
Świeżak
Witam , jak w temacie szukam dobrej duszy lub serwisu który wgra LT do xboxa 360 . Trzeba by wyciągnąć klucz i zrobić aktualizację dasza do najnowszego .
Z tego co pamiętam konsola miała wgrane LT lub jeszcze ixtrema 1.6 , ale brat zrobił jakąś aktualizację i usunęło mu przerubkę . Model płyty głównej Jasper , konsola PHAT , modelu napędu nie pamiętam . Proszę o info .
Pozdrawiam
 

KSW'1908

Świeżak
Świeżak
RGH Rzeszów, fat jasper, ktoś się tym zajmuje?
Podbijam, również poszukuje kogoś z okolic Rzeszowa Tarnowa do poprawki RGH
 

adamrz

Użytkownik
Użytkownik
Zapraszam wysyłkowo.
 

RobertoooF

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam mam pytanie znacie zaufanego majstra co jeszcze przerabia Xbox 360?
 

Do góry Bottom