Poszukuje poradniki do gier.

john11

Użytkownik
Użytkownik
Witam szukam poradników do gier Halo3 i Halo ODST, przeszukałem kilka warezów i to forum i albo linki nie działają albo po otwarciu wyskakuje błąd że poradnika nie można otworzyć ( czy coś w tym stylu), będe wdzięczny za pomoc.
 

GrooBass

Użytkownik
Użytkownik
 

john11

Użytkownik
Użytkownik
a tak w wersji pdf to by sie nie znalazł ???
 

Kamikaze

Banned
Potrzebujesz poradników fabularnych czy na osiągnięcia?
 

john11

Użytkownik
Użytkownik
fabularnych
 

GrooBass

Użytkownik
Użytkownik
a tak w wersji pdf to by sie nie znalazł ???
Masz opcje POBIERZ na podanej stronie, wystarczy, że wyślesz SMS ;)
 

john11

Użytkownik
Użytkownik
może zasponsorujesz smska, co? :D nie upadłem na głowe zeby dawac 11zl za poradnik, dlatego pisze tutaj
 

Dragon_2009

Użytkownik
Użytkownik
nie upadłem na głowe zeby dawac 11zl za poradnik, dlatego pisze tutaj
a co myślisz że tu są sami złodzieje co za darmo rozdają na lewo i prawo czyjąś ciężko wykonaną pracę? myślisz że ktoś zapłacił te 11zł i teraz udostępni ci poradnik za friko?

kolego nie ten adres.
 

GrooBass

Użytkownik
Użytkownik
może zasponsorujesz smska, co? :D nie upadłem na głowe zeby dawac 11zl za poradnik, dlatego pisze tutaj
A może ogarniesz się trochę? Może zdasz sobie sprawę, że ktoś się napracował i to, że oczekuje 6zł za poradnik (tyle wynosi koszt sms) to normalna sprawa? I co to znaczy, że piszesz tutaj, bo nie chcesz płacić? Myślisz, że tu sami złodzieje są czy co?
 

john11

Użytkownik
Użytkownik
gdyby ten poradnik kosztował powiedzmy 4zł, to moze byłbym skłonny go kupic, ale po prostu nie zgłupiałem i nie dam za niego 11zł, nie pisze tu w tym celu by uzyskac ten konkretny poradnik ze strony gry-online, tylko po to by uzyskac od kogos kto moze ma jakis inny, nie koniecznie ten o którym mowa, albo wie gdzie znajduje sie jakis inny darmowy poradnik, nie rozumiem tych wyrzutów i problemów z waszej strony, wyluzujcie
 

RaksonPDZ

Użytkownik
Użytkownik
Witam! szukam poradnika do Army of two.
Przeszukalem wszystko i nic nie znalazlem:(
Moze dacie jakiego linka . pozdro
 

Lolek17

Użytkownik
Użytkownik
na YouTube - Broadcast Yourself. wpiszcie nazwe misji i nazwe gry
 

Do góry Bottom