Poszukuję "zabawnej" gry (najlepiej z trybem wieloosobowym lokalnie)

stachu1609

Użytkownik
Użytkownik
Cześć, poszukuję zabawnej, pełnej humoru, najlepiej z kolorową grafiką gry aby można było pograć z dziewczyną. Dobrze by było gdyby znalazł się tam tryb przynajmniej na 2 osoby lokalnie. Myślałem nad grą Viva Pinata, w przystępnej cenie, ale nie wiem czy jest możliwość grania we 2.
 

RaF20B

Użytkownik
Użytkownik
Może Monopoly Streets ?,tylko nie jest takie tanie w sklepach za 90 zł.
 

scorpion22

Banned
myślę że burnout paradise jest jak znalazł jest tam tryb burnout party właśnie dla kilku graczy gdzie się wykonuje takie szalone zadania ;D
 

stachu1609

Użytkownik
Użytkownik
Szalone zadania... mnie chodzi o gry przy których można się pośmiać, tak jak jest little big planet na PS3 to i myślę że na xboxa jest coś ciekawego. Monopoly odpada bo wolę planszówkę :p
 

Piotrek ELO

Użytkownik
Użytkownik
Polecam Ilomilo z xbox live arcade

 

cichos

Użytkownik
Użytkownik
Seria Lego jest fajna. Zabawne , kolorowe , tryb na 2 graczy . Ja polecam z tej serii:
LEGO Piraci z Karaibów:)
 

Piotrek ELO

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli kochasz mocno swoją dziewczynę to pozbieraj trochę $ kasy i kup Kinecta:

Zabawa gwarantowana czy samemu, we dwójkę czy na imprezie.
 

Prz3mo

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Kolorowe, śmieszne i na dwie osoby? zdecydowanie gry z serii Lego. Batmana i SW najtaniej można dorwać. Do tego piraci i Harry potter... Jest w czym wybierać.
 

RaF20B

Użytkownik
Użytkownik
Przypomniały mi się 2 fenomenalne gry z Xbox Live Arcade.Są to Raskulls i Castle Crashers są wręcz idealne do twojego wymagania.Castle Crashers troszkę brutalne ale za to zabawne.
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
Splosion Man - ajest śmieszna ale trzeba wytężyć czasem mózgownicę ;]
 

stachu1609

Użytkownik
Użytkownik
Zamówiłem kinecta i jakieś tam 2 gry do tego, chyba kinectanimals i sports. Mam nadzieję że będzie przy tym dużo zabawy.

Wszystkim dziękuję za pomoc. Zapewne arcadówki sobie też kupię.
 

Do góry Bottom