Potrzeba Pada

seba1415

Użytkownik
Użytkownik
Tak jak w temacie potrzebuje pada do końca tygodnia najlepiej nowy i tu moje pytanie:Gdzie dostane nowego poda?? gdzie moge kupić od razu na miejscu?? Wie ktoś moze po ile stoją w Media Markt??
Mieszkam w łodzi więc jesl ktoś wie gdzie moge dostać tu poda to prosze o pomoc.
Normalnie kupiłbym na allegro za 90zł ale nie sądze by doszedł mi do końca tygodnia dlatego poszukuje sklepu.
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Potrzeba Pada

W sklepie są od 130-180zł. Tyle co z saturna w Krakowie wróciłem to tam po 179zł stoją...
 

seba1415

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Potrzeba Pada

Czyli taniej niż 130zł nie da rady?
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Potrzeba Pada

raczej nie, no chyba że na allegro
 

seba1415

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Potrzeba Pada

No kupiłbym na allegro ale zależy mi na czasie
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Potrzeba Pada

Do konca tygodna powinien ci dojsc, powiedz ze chcesz za pobraniem, przeciez jest poniedzialek.
 

ManhunterPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Potrzeba Pada

Albo wymuś na sprzedawcy aby wysłał przesyłkę za pobraniem(okolo25zł), i pada masz w ciągu 24h jeśli złożysz zamówienie rano.
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Potrzeba Pada

A czemu ma wymuszac? Jesli sprzedawca zaznaczyl w aukcji, ze np. wysyla tylko po wplacie na konto to niczego od niego nie wymusi... Tutaj http://www.allegro.pl/item386912666.html masz pada za 82 zl + przesylka pobraniowa za 13 zl. Nie zastanawiaj sie.
 

sOrOwEczkA

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Potrzeba Pada

Co wy gadacie?? ??? Pady na allegro sa po 80 zl(nowe) a jak cche szybko to kurier UPC (20zł).Wychodzi 100zl to chyba mniej ile chciales dac :p
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Potrzeba Pada

Juz to dawno zostalo powiedziane...
 

seba1415

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Potrzeba Pada

No tak tylko że ten kolo mówi sobie ze za pobraniem to minimum 5 pozytywnych komentarzy niestety ja nie wystawiam nic na allegro wiec takowych nie posiadam :-\
Kupuje tam tylko płyty Verbatima.
Pady na allegro sa po 80 zl(nowe) a jak cche szybko to kurier UPC (20zł)
Tym kurierem to znaczy jak?
 

ManhunterPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Potrzeba Pada

Jeśli kolo nie przesyła za pobraniem(min. 5 komentarzy) to zadzwoń do niego, i zamów towar przez telefon(poza Allegro).
seba1415 napisał:
niestety ja nie wystawiam nic na allegro wiec takowych nie posiadam :-\
Tym kurierem to znaczy jak?
Nie no stary załatwiłeś mnie, masz wogóle profil na allegro? Komentarze dostajesz też za zakończone aukcje, nie musisz sprzedawać, wystarczy że kupisz, a sprzedawca powinien Ci wystawić komentarz pozytywny. A co do kuriera, to wytłumaczę jak dla małego dziecka: Pan sprzedawca dzwoni do firmy kurierskiej(UPS, DHL itp.), następnie przyjeżdża do niego kurier, później pan kurier pakuje paczkę do swojego samochodu, i wyrusza w Polskę aby wręczyć dla Pana Kowalskiego* przesyłkę w której jest nowiuteńki pad do konsoli, Pan Kowalski płaci kasę, a kurier to notuje i zabiera pieniądze, następnie firma kurierska przelewa gotówkę na konto sprzedawcy, i wszyscy są zadowoleni. Prościej tego wytłumaczyć się nie da.

*Przepraszam Kowalskich
 

karol191

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Potrzeba Pada

W robsonie pad nowka 100 zl
 

seba1415

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Potrzeba Pada

ManhunterPL napisał:
Jeśli kolo nie przesyła za pobraniem(min. 5 komentarzy) to zadzwoń do niego, i zamów towar przez telefon(poza Allegro).
seba1415 napisał:
niestety ja nie wystawiam nic na allegro wiec takowych nie posiadam :-\
Tym kurierem to znaczy jak?
Nie no stary załatwiłeś mnie, masz wogóle profil na allegro? Komentarze dostajesz też za zakończone aukcje, nie musisz sprzedawać, wystarczy że kupisz, a sprzedawca powinien Ci wystawić komentarz pozytywny. A co do kuriera, to wytłumaczę jak dla małego dziecka: Pan sprzedawca dzwoni do firmy kurierskiej(UPS, DHL itp.), następnie przyjeżdża do niego kurier, później pan kurier pakuje paczkę do swojego samochodu, i wyrusza w Polskę aby wręczyć dla Pana Kowalskiego* przesyłkę w której jest nowiuteńki pad do konsoli, Pan Kowalski płaci kasę, a kurier to notuje i zabiera pieniądze, następnie firma kurierska przelewa gotówkę na konto sprzedawcy, i wszyscy są zadowoleni. Prościej tego wytłumaczyć się nie da.

*Przepraszam Kowalskich
Heh wystawi komentarz lub i nie wystawi :p
Profil mam.
Zresztą pada już wykombinowałem dzięki za pomoc.
 

Do góry Bottom