Xbox One Potrzebuje pomocy z mojim kontrolerem Xbox one

bvli37

Świeżak
Świeżak
Hej, mam problem z mojim padem od Xboxa one problem jest taki że włączam tryb testowy to pokazuje że left trigger jest naciśnięty pomimo że go nie naciskam a right trigger nie pokazuje jego aktywności po naciśnięciu nie wiem co mogło stać. Także gdy klikam znak xboxa na padzie to wyskakuje mi ta strona która się odpowiednia za naciśnięcie go ale wtedy cały czas przeskakuje w dół w powiadomienia a jak chce żeby poszło w górę to ani rusz jak ktoś miał taki problem to proszę niech tu napisze i zna rozwiązanie na ten problem
A i jeszcze chcę dodać po rozkręceniu pada i go przykręceniu nic się zmieniło i nadal tak samo

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Pad może upadł ? Zwarcie masz może jakieś i masz wciśnięty przycisk. Pachnie serwisem :(

bvli37

Świeżak
Świeżak
Pad może upadł ? Zwarcie masz może jakieś i masz wciśnięty przycisk. Pachnie serwisem :(
Pad ostatnio ani razu nie upadł i przycisk nie jest wciśnięty. Najprawdopodobniej mogło być to zwarcie ale się nie znam na tym i no chb [*]

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
No to jak nie upadł, to raczej coś się popsuło albo zwarcie i albo serwis, może jest na gwarancji, albo we własnym zakresie, albo kupić nowy. Nikt tutaj nic nie wymyśli więcej :)

3GR

Świeżak
Świeżak
Najlepiej ostrożnie go otwórz i sprawdź czy coś nie jest luźne. Możliwe że gumka się zsunęła albo taśma naderwana ale mało prawdopodobne że taśma bardziej pierwsza opcja. Bo zwarcie to wątpliwe chyba że był zalany.

Do góry Bottom