Powrót do tematu,,Nagrywarka wypala dziwne koła i słoje na płycie DVD+R DL 8.5Gb...

hools35

Użytkownik
Użytkownik
Też tak miałem w laptopie chociaż te słoje robiło mi tylko na DL płytach ale i tak musiałem wymienić nagrywarke .
 

alanFreeStyle

Użytkownik
Użytkownik
właśnie nie działa za każdym razem nagrywa w tym samym miejscu na płycie te słoje
 

alanFreeStyle

Użytkownik
Użytkownik
aha a jak wymieniłeś nagrywarkę to normalnie ci teraz nagrywa te DL??
 

Sierak1717

Użytkownik
Użytkownik
Więcej już wydałeś na te płyty niż na nową nagrywarkę, widzisz że masz coś zje**ny sprzęt to zamiast wymienić na dostosowaną w 100% do gier X360 to kombinujesz
 

alanFreeStyle

Użytkownik
Użytkownik
nie kombinuje tylko szukam rozwiązania bo morzę się okaże że znajdę rozwiązanie a kpie nową nagrywarkę i prawie 200zł pójdzie się je**ć ;)
 

Sierak1717

Użytkownik
Użytkownik
chyba prawie 100, nagrywarka ok 70zł, adapter ok 15 zł. Policz sobie ile już płyt zmarnowałeś to ci wyjdzie cena nagrywarki
 

alanFreeStyle

Użytkownik
Użytkownik
ale ja chce na USB 2.0 zewnętrzną a z kablami się nie chce bawić a po drugi nie chce takiego ciężkiego sprzętu nosić ze sobą to wole nagrywarkę zewnętrzną
 

TigraTeam

Banned
zrob update fw w nagrywarce img burn jest opcja narzedzia,naped
 

alanFreeStyle

Użytkownik
Użytkownik
ja już mam zrobionego update na najnowszego miałem firmware SC04 a teraz mam SC05 i nagrywałem ale nic to nie pomogło... widać to na zdjęciach na drugiej stronie
 

Do góry Bottom