Poznaliśmy kolejne statystyki zawodników z Fify 15 - pozycje 31-40

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl




Kolejny dzień i kolejna dziesiątka najlepszych zawodników z Fify 15. Dzisiaj twórcy z EA Sports przedstawili piłkarzy zajmujących pozycje od 31 do 40! Co ciekawe w tym miejscu znaleźli się między innymi Toni Kroos, James Rodríguez, Diego Costa oraz Mario Gotze.

Ktoś za wysoko? Ktoś za nisko? Na pewno warto zwrócić uwagę na słabe statystyki Vidala, Teveza czy też duży skok Rodrigueza. Według niektórych graczy nowy nabytek Realu Madryt został zdecydowanie przeceniony przez specjalistów z EA Sports. Na pewno miłą informacją jest przyzwoita pozycja belgijskiego bramkarza, chociaż z drugiej strony... Może powinien znajdować się w drugiej dziesiątce?

Jak oceniacie ranking?

  • 31. Courtois
  • 32. Rodriguez
  • 33. Cavani
  • 34. Cech
  • 35. Vidal
  • 36. Kroos
  • 37. Costa
  • 38. Gotze
  • 39. Tevez
  • 40. Benzema




















 

Vaiper

Użytkownik
Użytkownik
Benzema z większym overallem niż Fabregas, i takim samym jak Costa. hahaha.
 

kamilradom1910R

Użytkownik
Użytkownik
A co w tym dziwnego ??
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Zacznę od tego, że nie znam żadnego z tych piłkarzy, gdyż piłka nożna jest jedną z ostatnich rzeczy na tym świecie która mnie cokolwiek obchodzi. Jednak mam do was pytania: czy ci piłkarze muszą się zgodzić na te statystyki, czy fifa je sama ustala i właściciele drużyn dostają za to hajs? Czy te statystyki mają jakieś odbicie w rzeczywistości, czy są wynikiem większej sumki zapłaconej przez kogośtam komuśtam? Jak to działa? powiedzmy, że piłkarz który jest na 50 miejscu uważa, że powinien być w top10, czy ma prawo pozwac twórców gry i czy takie przypadki już się zdarzały? Czemu piłkarze i cały ich talent jest sprowadzony do paru kresek? o co w tym chodzi..
 

Vaiper

Użytkownik
Użytkownik
A co w tym dziwnego ??
Wszystko. Benzema jest sporo gorszym piłkarzem niż Fabregas i Costa. Uprzedzając pytanie:Jestem fanem Realu.
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Zacznę od tego, że nie znam żadnego z tych piłkarzy, gdyż piłka nożna jest jedną z ostatnich rzeczy na tym świecie która mnie cokolwiek obchodzi. Jednak mam do was pytania: czy ci piłkarze muszą się zgodzić na te statystyki, czy fifa je sama ustala i właściciele drużyn dostają za to hajs? Czy te statystyki mają jakieś odbicie w rzeczywistości, czy są wynikiem większej sumki zapłaconej przez kogośtam komuśtam? Jak to działa? powiedzmy, że piłkarz który jest na 50 miejscu uważa, że powinien być w top10, czy ma prawo pozwac twórców gry i czy takie przypadki już się zdarzały? Czemu piłkarze i cały ich talent jest sprowadzony do paru kresek? o co w tym chodzi..
ea ustala, teoretycznie liczą się umiejętności w realu (ale jak to ea, pełno idiotycznych statystyk typu young z manU 82 ) najpierw wypełniają statystyki typu siła/szybkość itp (lista) a potem jakoś z tego wyliczają ogólny rating

+jeśli wierzyć plotkom tylko karzeł z okładki ma kontrakt z ea który gwarantuje mu największy rating w grze
 

Do góry Bottom