Praca dla 14-latka?

chudi94

Użytkownik
Użytkownik
Co na to autor tematu? :D
 

Mateos44

Użytkownik
Użytkownik
No nic, kminie dalej.

(co do allegro to sie nabawiłem sprawy przedsądowej a moich rzeczy i tak nikt nie kupował)
 

Perzon

Użytkownik
Użytkownik
Popytaj w sklepach o bannery reklamowe :) Raz byłem zastąpić kolegę, chodzisz 3h po skrzyżowaniu z takim bannerem i dostajesz za to (tam gdzie ja byłem) 13 zł /h. Żadnej umowy ani nic się nie podpisuje :)
 

Mateos44

Użytkownik
Użytkownik
Dzisiaj byłem w salonie fryzjerskim, szukają ludzi do ulotek, jutro mam gadać z szefem. :)
 

Zdzich981

Użytkownik
Użytkownik
Popytaj w sklepach o bannery reklamowe Raz byłem zastąpić kolegę, chodzisz 3h po skrzyżowaniu z takim bannerem i dostajesz za to (tam gdzie ja byłem) 13 zł /h. ŻADNEJ UMOWY ANI NIC SIĘ NIE PODPISUJE !!!!!!!!!

praca ma czarno ?? :D 14 latek nic nie dostanie nawet roznoszenie ulotek jak by dostał to powinno być to karalne a dla czego ?? według polskiego prawa
według Przepisu ogólnego DZIAŁ DZIEWIĄTY § 2. Zabronione jest zatrudnianie osoby, która nie ukończyła 16 lat. !!! oraz Art. 191. § 1. Wolno zatrudniać tylko tych młodocianych, którzy:
1) ukończyli co najmniej gimnazjum, pomogłem? kliknij dziękuje :}
 

Mateos44

Użytkownik
Użytkownik
Ehh dalej nic ;/ te całe prawo jest chore :p
 

Specter

Użytkownik
Użytkownik
Jako 14 latek niespecjalnie masz szanse na jakiekolwiek sensowne zatrudnienie.
A co do prawa w Polsce to, jak to mowia prawnicy "Prawo jest jak plot, zmija sie prześlizgnie, tygrys przeskoczy, a bydlo sie nie rozłazi"
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Haha polskie prawo... Zależy czy mieszkasz w dużym czy małym mieście... Ja sam roznosiłem ulotki pewnego supermarketu (nie chce tu robić jakiejś reklamy .) i było to tak, że dali umowę do podpisania na kogoś, np. rodzica czy babcię, wtedy możesz roznosić :)
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
sprzedaj nerke ;P

a tak na serio to możesz polatac po sąsiadach np czy nie chcą abys wyprowadzal ich psy na spacer :p powiedzmy 1 zł od wyprowadzenia :)
lub też
zostan nolifem, graj w Tibie i sprzedawaj itemy frajerom którzy w to graja : P
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Ten przykład Mn!h'a z Tibią może wydawać się dziwny ale to prawda, kiedy widze jak takie n00by wydawają po 100 zł wzwyż za parę pikseli to mnie szlag trafia... Wolałbym kupić jakieś ubranie albo gre na X'a :) Dziś spadło troche śniegu, może popytaj czy ktoś nie chce abyś mu poodgarniał troche, ew. później kosić trawe u kogoś... Więcej pomysłów nie mam :)
 

Oski1919

Użytkownik
Użytkownik
Sam mam 15 lat. Jeżdże do firmy, która produkuje gazety, szef dzwoni do mnie jak wychodzi "z gadżetami" wtedy ja muszę wrzucać dodatki do gazety i zafoliować, ale z kumplem pracuję, przynajmniej raźniej. Ciężko siębyło dostać, ale na szczęście mój wujek tam pracuje i i szefowi dobre słowo o nas wspomniał. Za zlecenie mam od 200 do 250zł i tak jeżdże z 2 razy w miesiącu ( Na nocki, jak idę potem do szkol to jak zombie wyglądam). RAdzę ci poszukać czy nie amsz nigdzie w okolicy takich forim, które potrzebują ludzi do takich błachostek.

Pozdrawiam.
 

Do góry Bottom