Prace nad Battlefield: Hardline zakończone na wszystkich platformach

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Testy Battlefield: Hardline okazały się strzałem w dziesiątkę. W programie sprawdzania wersji beta Battlefield: Hardline brało udział aż 7 mln graczy. Okazuje się, że deweloperzy zdążyli już wprowadzić potrzebne modyfikacje w związku z krytycznymi komentarzami grupy testerów.

Nie ma co się obawiać o ewentualne opóźnienie premiery Battlefield: Hardline. Deweloperzy właśnie napisali na swoim profilu Twiiter, że prace nad wszystkimi wersjami Hardline zostały już zakończone. Teraz pozostaje tylko wytłoczyć płyty, zapakować je i rozesłać do sklepów. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami premiera w USA odbędzie się 17 marca, a w Europie 20 marca.

Przekonaliście się do Hardline po sprawdzeniu bety czy raczej próbka kodu tej strzelaniny okazała się rozczarowaniem? Zamierzacie kupić pełną wersję nowej gry Visceral Games?


 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Mnie ostatnia beta przekonała jak najbardziej. Ta Beta miała 10x lepszy stan niż teraz BF4.
 

TheOFF

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Mnie również! Bardzo dobra giera!
Pozostaje czekać do 19.03!

:play:
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Lipa Lipa i jeszcze raz lipa, to nie jest bf gdzie czołgi lavy i inne moim zdaniem beznadzieja a w bf4 gra się o niebo lepiej niż w to coś, jest to taki wielki grzany kotlecik którego większość z was skonsumuje ze smakiem dając za niego nie małe pieniądze, no ale cóż frajerów nie brakuje. Ja osobiście nie kupię dla mnie to dno totalne i pomyłka które powinno nosić inną nazwę a nie hańbić tak świetną markę ja Battlefield
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Lipa Lipa i jeszcze raz lipa, to nie jest bf gdzie czołgi lavy i inne moim zdaniem beznadzieja a w bf4 gra się o niebo lepiej niż w to coś, jest to taki wielki grzany kotlecik którego większość z was skonsumuje ze smakiem dając za niego nie małe pieniądze, no ale cóż frajerów nie brakuje. Ja osobiście nie kupię dla mnie to dno totalne i pomyłka które powinno nosić inną nazwę a nie hańbić tak świetną markę ja Battlefield
Jeśli twierdzisz, że ten kto kupi BF:H, to frajer, to jak nazwać tych co kupili wieczną betę BF4? Debile do potęgi n-tej.
 

Why so serious?

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
^czyli Ty też, bo z tego co wiem też masz 4-kę. Wieczna beta skończyła się po którymś patchu, teraz jest to dobra gra, grywalna a przede wszystkim bardzo rozbudowana.
BH:H? Czyli ten CS na mapach minimalnie większych od tych z CoD-a?
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
^czyli Ty też, bo z tego co wiem też masz 4-kę. Wieczna beta skończyła się po którymś patchu, teraz jest to dobra gra, grywalna a przede wszystkim bardzo rozbudowana.
BH:H? Czyli ten CS na mapach minimalnie większych od tych z CoD-a?
Na X360 pożyczałem grę od brata po każdym info, że wychodzi patch. Niestety zawiodłem się za każdym razem. Na XO potestowałem grę dzięki EA Access. I niestety daleko tej grze do BF3 pod względem dopracowania i nikt mi nie wmówi, że jest inaczej.
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Każdy wybiera to co lubi mi osobiście w bf4 od samego początku grało się wyśmienicie a błędy w grze nie były na tyle uciążliwe by utrudniały mi rozgrywkę na wysokim poziomie w osiąganiu dobrych wyników. Nie dziwię się ludziom którzy naczekają na bf4 bo większość czasu gry przebywają na ekranie zgonu niż w samej grze, sam bym był w takiej sytuacji niezadowolony, lecz bf to nie tylko FPS lecz gra która wymaga szybkiego sprytnego i logicznego myślenia jak podejść wroga, niestety większość ludzi tego nie potrafi stąd ich niezadowolenie
 

Why so serious?

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Na X360 pożyczałem grę od brata po każdym info, że wychodzi patch. Niestety zawiodłem się za każdym razem. Na XO potestowałem grę dzięki EA Access. I niestety daleko tej grze do BF3 pod względem dopracowania i nikt mi nie wmówi, że jest inaczej.
To, że tej grze daleko do ideału jakim był niewątpliwie BF3 nie upoważnia Cię do oceniania tych co kupili BF4, a co dopiero nazywania ich debilami. Wiem, że to była odpowiedź na post jakiegoś Janusza internetowego, jednak to nie fair. Niewątpliwie większość twierdzi, że Hardline to niestety nie Battlefield i tego się trzymajmy. A czy jest tak dopracowany jak wszyscy śpiewają, dowiemy się po premierze.
 

KubaFreeStyle

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Lipa Lipa i jeszcze raz lipa, to nie jest bf gdzie czołgi lavy i inne moim zdaniem beznadzieja a w bf4 gra się o niebo lepiej niż w to coś, jest to taki wielki grzany kotlecik którego większość z was skonsumuje ze smakiem dając za niego nie małe pieniądze, no ale cóż frajerów nie brakuje. Ja osobiście nie kupię dla mnie to dno totalne i pomyłka które powinno nosić inną nazwę a nie hańbić tak świetną markę ja Battlefield
Jestę frajerę i kupię, nie zbiednieję. Dziękuję.



Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
To, że tej grze daleko do ideału jakim był niewątpliwie BF3 nie upoważnia Cię do oceniania tych co kupili BF4, a co dopiero nazywania ich debilami. Wiem, że to była odpowiedź na post jakiegoś Janusza internetowego, jednak to nie fair. Niewątpliwie większość twierdzi, że Hardline to niestety nie Battlefield i tego się trzymajmy. A czy jest tak dopracowany jak wszyscy śpiewają, dowiemy się po premierze.
Tak samo kogoś nie upoważnia do oceniania tych co kupią BF:H.
 

Why so serious?

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ale czy ja kogoś takiego oceniłem? Nie. A Ty mnie oceniłeś oceniając ogólnikowo.
 

TheOFF

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Panowie, ale o co Wam chodzi? W BF3 i BF4 w ogóle nie grałem ( BF3, tylko singiel ).
Beta Hardlajna mi się spodobała, dlatego ją kupie.
Moja sprawa w co gram.
o M a c z 0 S napisał:
większość z was skonsumuje ze smakiem dając za niego nie małe pieniądze, no ale cóż frajerów nie brakuje.
Odp**rdol się.

Pozdrawiam! ; )
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ale czy ja kogoś takiego oceniłem? Nie. A Ty mnie oceniłeś oceniając ogólnikowo.
Teraz mi pokaż gdzie Ci coś zarzucam. Mam wrażenie, że trzeźwo nie czytasz wszystkich postów. Nie ogarniam Cię. Ktoś inny może oceniać ogólnikowo, a jak ja podaję coś na przykładzie, to od razu wylew. Przeanalizuj dokładniej, kto tu pierwszy pojechał po kimś. I z resztą z tego co pamiętam, to w ogóle się do Ciebie nie odnosiłem w swoich postach, więc nie wiem po co Twoje "wtrącenie" jak dwoje ludzi dyskutuje.
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Panowie, ale o co Wam chodzi? W BF3 i BF4 w ogóle nie grałem ( BF3, tylko singiel ).
Beta Hardlajna mi się spodobała, dlatego ją kupie.
Moja sprawa w co gram.


Odp**rdol się.

Pozdrawiam! ; )
Zluzuj majty bo Ci jajca zbyt mocno na kręgosłup naciskają:p
Masz tu gifa na rozluźnienie
Battlefield_4_I_Need_a_Hero_Best_Moments.gif
 
Ostatnia edycja:

Why so serious?

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Teraz mi pokaż gdzie Ci coś zarzucam. Mam wrażenie, że trzeźwo nie czytasz wszystkich postów. Nie ogarniam Cię. Ktoś inny może oceniać ogólnikowo, a jak ja podaję coś na przykładzie, to od razu wylew. Przeanalizuj dokładniej, kto tu pierwszy pojechał po kimś. I z resztą z tego co pamiętam, to w ogóle się do Ciebie nie odnosiłem w swoich postach, więc nie wiem po co Twoje "wtrącenie" jak dwoje ludzi dyskutuje.
Bo to forum? Prosze któryś tam punkt: http://pl.wikipedia.org/wiki/Internet
 

Do góry Bottom