Prace nad nowym Xboksem już się toczą. To pewne

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik

To w zasadzie dość oczywiste, że Microsoft już pracuje nad nowym Xboksem. W końcu kiedyś musi go wypuścić. Jeśli jednak brakowało Wam potwierdzenia, to proszę, oto jest.

Oczywiście, nie jest to żadne oficjalne ogłoszenie, ale wiadomość wygrzebana w sieci. Inna rzecz, że jest dosyć wiarygodna.

Skąd pochodzi? Z LinkedIn, czyli portalu społecznościowego mocno powiązanego z rozwojem zawodowym. Otóż: niejaki Jeff Faulkner pracuje obecnie jako:
Xbox Next Gen Creative Director

Wydaje się, że to nie wymaga tłumaczenia.

A to jeszcze nie koniec. Jonathan Harris, "Senior Creative Director for Xbox" obecnie, od już 14 miesięcy, pracuje nad:
opracowywaniem nowej generacji rozrywki.

A Patrick Corrigan od lutego do czerwca tego roku pracował w Microsofcie nad:
Przygotowaniem fundamentów i integracji kluczowych elementów marki dla Xboksa następnej generacji.

Moim zdaniem: to naprawdę wystarczające potwierdzenie, jeśli ktoś jeszcze nie był tego pewny. Pozostaje czekać na oficjalną zapowiedź.

Źródło: Click!
 

dziend0bry

Użytkownik
Użytkownik
Na pewno tworza nowa konsole, nie moge sie doczekac premiery. Z poczatku nie kupie, poczekam pare miesiecy az rynek sie rozkreci.. no chyba ze bedzie opcja uruchaminia gier z 360, to pre-ordera zamowie. :p
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
ciekawe jak będzie wyglądać i myśle, że tym razem uporają się z problemem rrod w miare solidnie zostanie to wszystko dopracowane
 

uszyneq

Użytkownik
Użytkownik
a rrod istnieje w slimasz ?!
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
nie ma rzeczy nie psujący się ,ale bardzo liczne przypadki i chyba się predzej zrobisz z nim coś sam popsujesz lub będzie w szafce trzymany gdzie jest mało miejsca
 

kisielki

Użytkownik
Użytkownik
Microsoft teraz na pewno jest uczulony na tego typu usterki.
 

Sala8

Użytkownik
Użytkownik
To wiadome, że pracują. Jednak na jakim etapie pracy są? Kto to wie ? Ja nawet na nowego Xboxa nie czekam nie wiadomo kiedy bedzie :)
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
napewno jakieś super zabezpieczenia opanowują tam:p i pewnie za 2lata premiera
 

Al Capone

Użytkownik
Użytkownik
w sumie nie potrzeba nowych konsola jaka dla mnie prze kilka następnych lat
grafika i gry teraz sa wystarczająca...
moze tam za 3 lata jakies nowe ps4 i x720 to ok bo na razie nie ma sensu tak to widzę
 

KuBaNPL

Użytkownik
Użytkownik
Matko, ile jeszcze będzie tych tematów nt. nowej generacji konsol jak i następcy 360. Jak widzę tytuł w stylu "Nowy Xbox już się tworzy" to mnie na wymioty zbiera...
 

Fuks

Użytkownik
Użytkownik
Matko, ile jeszcze będzie tych tematów nt. nowej generacji konsol jak i następcy 360. Jak widzę tytuł w stylu "Nowy Xbox już się tworzy" to mnie na wymioty zbiera...
Zgadzam sie w 100%, a w dodatku są to jakieś rozsiane ploty.
 

Jaa

Użytkownik
Użytkownik
na pewno nie kupie odrazu bo będzie kosztować z 3 razy tyle co obecny xbox poczekam z 2-3 lata i wtedy kupie myśle że przez ten czas nadal będą wychodzić gry na x360
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
ms już nie wie jak kase od ludzi wyciągać to raz na ile lat wydają nową konsolke:).a obecna sobie bardzo dobrze radzi
 

darmon

Użytkownik
Użytkownik
Nie licze na kupno nowej generacji, poniewaz xbox360 bedzie granie na Windows 8
 

bartas225

Użytkownik
Użytkownik
ms już nie wie jak kase od ludzi wyciągać to raz na ile lat wydają nową konsolke:).a obecna sobie bardzo dobrze radzi
Tak, bardzo dobrze sobie radzi. Np. porażka graficzna BF3 (na pleju zresztą też), czy gierki na wielu płytach. Ta generacja się już wypaliła, nowa jest potrzebna, bo konsole wstrzymują postęp technologiczny gier.
 

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nie licze na kupno nowej generacji, poniewaz xbox360bedzie granie na Windows 8
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Ciekaw jestem bardzo jak te konsole będą wyglądać... Już nawet nie myślę czy będę jeszcze grał , czy to hobby czasami już mi się nie nudzi , ale jakie będą gry następnej generacji? Czy tylko pójdą w widowiskowość i filmowość?
Raczej będą już informacje na E3 2012 , chyba Microsoft pierwszy ze sprzętem wyskoczy.
Tak teraz myślę , że jeśli MS zrezygnuje z napędu optycznego na rzecz kart pamięci to kolekcja gier z X360 będzie zbędna.
 

cptMichaaX

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
to że konsolę robią to każdy wie bo to im czasu trochę zajmie ale prezentacja może być najwcześniej na E3 2012!
 
Nowe generacja konsol - paszoł won!, nie chce wydawać kasy na nową konsolę bo mi wystarcza stara.
 

uszyneq

Użytkownik
Użytkownik
jeszcze 2-3 lata poczekamy..
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom