Prawdopodobnie ujrzymy kontynuacje Uniwersum Gears of War!

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

meelman

Użytkownik
Użytkownik
Martwiliście się, że po Gears of War 3 Epic Games opuści to uniwersum? Jeśli tak, to pragnę Was uspokoić - twórcy nie mają zamiaru rezygnować ze świata Gears of War.​


Owszem, historia Marcusa Fenixa dobiegnie końca, ale świat Gears of War będzie dalej żył swoim życiem. Wiecie co to oznacza? Kolejne produkcje z Gears of War w tytule mamy jak w banku.

Nie zamierzamy wysadzić całego świata Gears of War, on dalej będzie istnieć. Ale nie chcemy też, by nasi fani poczuli się oszukani, bo po napisach końcowych nie wszystko będzie jasne, a oni pomyślą: „ech, znowu daliśmy się nabrać, teraz znowu trzeba czekać na kolejną grę”
Chcemy doprowadzić to wszystko do końca, tak by ludzie byli zadowoleni, że uczestniczyli w tej historii od początku do końca. Ale nie odpowiemy na wszystkie pytania, chcemy by świat Gears of War wciąż miał swoje tajemnice. To jednak historia Marcusa Fenixa i gracze powinni być zadowoleni kiedy ją ukończą.
Tak tłumaczy to Rod Fergusson w wywiadzie z CVG. Przy okazji dodał, że Gears of War 3 to najlepsza rzecz, jaką Epic stworzyło. Pożyjemy, zobaczymy.

Nic dziwnego, że Microsoft i Epic Games nie mają zamiaru rozstawać się z serią Gears of War. W końcu nie ucina się kurze złotych jaj, prawda?

Źródło: •• Epic Games: Uniwersum Gears of War będzie dalej Ĺźyło | => Gamezilla.pl
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
I bardzo dobrze bo uniwersum Gears of War podobnie jak uniwersum Mass Effecta jest niezwykle dochodową kopalnią, a co za tym idzie developerzy mogą wyprodukować naprawdę jeszcze dobre gry - niekoniecznie w tym samym stylu co te co już są ;)
 

mathss

Użytkownik
Użytkownik
Ja już się GOW3 doczekac nie moge! Przed chwilą skończyłem GOW2 i jest zachwycony. Denerwuje mnie tylko te żenujące multi - może nie tyle żenujące, co sami PRO na serverach.
Ciekawe, jak zakończą historię Marcusa Fenixa i jego ekipy. W trójce na pewno chciałbym więcej Cole'a.
 

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
No i dobrze! Nie będzie call of sruty milion, tylko Trylogia! Tak trzymać! ;D
 

Dr.Analos

Użytkownik
Użytkownik
By na PC zrobili trylogie : P
 

Marf

Użytkownik
Użytkownik
Świetnie! GoW to chyba najlepszy ex na X360 !
 

kufer111

Banned
Użytkownik
pc może kiedyś,ale wątpie ,2-ka mnie wciągła na maxa,nie myśle jak bedzie z trójką
już zamówiony preorder Gears of War 3 [ X360 ] - Sklep z grami, gry dla każdego - sklep.gry-online.pl

Xbox Gears of War Beta auf Facebook | Facebook
 

NonbankSpace

Użytkownik
Użytkownik
Oj kufer szybki jesteś zdaje mi się że GOW 1 miał ciekawszą kampanię niż 2 ;]
 

tkn

Użytkownik
Użytkownik
Obydwie części były znakomite :)

Czekamy na trójkę :D:D:D:D
 

Lukos

Użytkownik
Użytkownik
zdaje mi się że GOW 1 miał ciekawszą kampanię niż 2 ;]
Bo taka prawda - i był chyba ciut trudniejszy (chociażby finałowa walka) :) nie zmienia to faktu, że druga część trzymała wysoki poziom - zobaczymy jaka będzie trójka ;)
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Czyli należy się spodziewać książek, filmów, komiksów..
Nie zdziwię się, jak wyjdą Gearsy na NGP :D
 

szymek56

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
hmm już tyle czasu minęło odkąd 2 ukonczylem...
Juz mi smutasno troche i chetnie bym popykal w GOW
Teraz uzbroje sie w ciepliowosc i bede czekac :D
 

filut10

Użytkownik
Użytkownik
Ja bym z chęcią zagrał w RPG uniwersum GoW :D A jeszcze lepiej jeśli fabuła skupiłaby się na Locustach :D
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom