Prawdowpodobnie zmarnowana kasa na flasha

bobek9888

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam posiadam Xbox 360 z Grudnia 2008 roku i tak przerobiłem ją w roku 2010 w sierpniu i tak od tego czasu wypaliłem z 30 gierek bez żadnych problemów zmieniałem wave it p itd. I nie dawno pojawił się, AC brotherhood, którego od razu sciągłęm, ale nie działał zainstalował się, ale wyskakiwał jakiś błąd potem się dowiedziałem ze to przez nowe zabezpieczenia AP 2.5 I że trzeba wgrać LT+, więc dzisiaj się przejechałęm do kolesia i przerobiłem na najnowszą dostępną LT 1.91 I po włożeniu płytki znów to samo jakiś błąd wyskakuje dowiedziałem się, że trzeba wgrać dasha, 13599 co też zrobiłem za pomocą pendriva, ale gra i tak nie działa, ale też dowiedziałem się, że jak wgram tego dasha to już mam po przeróbce, ale gry i tak mi chodzą, więc chyba wszystko OK. Wyczytałem, że trzeba grę przepuścić przez abgx żeby zpatchować, więc zrobiłem z płyty ISO i przepuściłem go przez abgx, ale ten odczyt nie zgadzał się tym z poradnika, więc nie wypalałem gry. Ściągam teraz ponownie AC brotherhood, ale niby już gotowa wersje do wypalenia po LT 1.91 i dasha 13599 ale mam pewne wątpliwości bo pisało że po tym update do dasha 13599 trzeba jeszcze raz flashować i mam pytanie czy kasa poszła się jeba**** bo sam se tego nie przerobie mam napęd liteona LiteOn 74850c i w poradniku wyczytałem że idzie to zrobić samemu bez tam żadnych bajerów tylko kablem sata do komp ale i tak to dla mnie nie osiągalne więc mam pytanie jest jeszcze możliwość odpalenie AC brotherhooda na tej konsoli bez wkładanie kasy czy to już lipa jest ???
 

Lucky Luke

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Jeśli nie skasowało Ci przeróbki to już nie skasuje. Przepusc gre przez abgx i bedzie smigac;D
 

bobek9888

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No te stare gry działają odpalałem Star Wars The Force Unleashed i chodzi jak chodziło . Tak więc jak ściągne przepuścić prze abgx i gitara
 

Lucky Luke

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Pewnie. Gdybyś sobie skasował przeróbkę to w nic byś nie zagrał. Tak już jest że ten dash jednym kasuje przerobke a innym nie.
 

blazejp

<a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto
V.I.P
Użytkownik
Musisz mieć odpowiednią wersje gry. Np. wersji pl ci nie ogarnie
https://spreadsheets.google.com/pub?key=0AmtrXBZ5bMbGdEZYN1JScjFnMGNncF9JSWs3VmhBNXc
 

bobek9888

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dzięki za info ściągam RF czyli ver z 5 językami bo z tego co tam widzę to PL nie działa. Ogólnie to jest wstawka ta na samym dole co jest odczyt z abgx chyba taka versja gry pójdzie ???

[XBOX360/UPLOADED/FILESERVE] Assassin's Creed Brotherhood (2010)
 

Lucky Luke

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Bierz Global albo Complex. Do tych wersji są na pewno patche w abgx
 

bobek9888

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Pobrałem tą co dałem w linku i chodzi abgx zpatchował ale nie odpowiadały coś tam pliki DMI dzięki którym mógłbym grać w sieci ale ja konsoli nie podłączam do internetu . Bardzo panom dziękuje gierka chodzi jak ta lala więc wnioskuje że trzeba na dzień dzisiejszy wybierać ver gry żeby chodziła bo te zabezpieczenia nadal są problemem jeszcze raz bardzo dziękuje .
 

Do góry Bottom