Prawdziwa nazwa nowego Xboksa to ...

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

djremix

Użytkownik
Użytkownik
"na to nie masz co liczyć! hehehe"

Naprawdę wierzysz że Microsoft oleje tak duży market place?! To nie możliwe!
 

cptMichaaX

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
przecież X360 będzie dalej bardzo dobrze funkcjonował
 

Lewis

Użytkownik
Użytkownik
eeee jak to na nowym x nie bedzie mozna sie zalogowac na obecnym koncie live?
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Według mnie M$ będzie chciał mocniej zintegrować Windowsa 8 z nową konsolą (stąd nazwa Fusion - połączenie ).
Dopełniłoby to swego rodzaju ekosystem, gdzie mamy już komputery, tablety i telefony.
Widać, że ten kierunek obrali już w XBOX360 zmieniając dasha na kafelki.
 

Famous

Użytkownik
Użytkownik
jak będzie xbox na windowsie to ja sobie chyba podaruje microsoft..
 

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Raczej na zmodyfikowanym kernelu Win8...

XboxFusion może być nazwą jakiejś usługi... albo wbudowanego Kinecta.
 

Famous

Użytkownik
Użytkownik
no tak ale mnie to będzie denerwowało jak włączę konsole której dashboard będzie wyglądał jak windows 8, do tych kafelek z x360 jeszcze dałem rade przywyknąć, ale osobiście jak zainstalowałem windows'a 8 na komputerze to od razu wróciłem do 7-ki. Konsola ma być do grania a nie łączenia się z PC, chodzenia po internecie itp. przez takie "bajery" co chwile będą update. Mam nadzieje że chociaż będą jakieś wersje np. Arcade że tylko do grania służy i jakieś "Elite" że właśnie w tym będą te bajery.. to było by najlepsze rozwiązanie bo założę się że nie tylko mnie denerwuje powiązanie win 8 z xboxem
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
no tak ale mnie to będzie denerwowało jak włączę konsole której dashboard będzie wyglądał jak windows 8, do tych kafelek z x360 jeszcze dałem rade przywyknąć, ale osobiście jak zainstalowałem windows'a 8 na komputerze to od razu wróciłem do 7-ki. Konsola ma być do grania a nie łączenia się z PC, chodzenia po internecie itp. przez takie "bajery" co chwile będą update. Mam nadzieje że chociaż będą jakieś wersje np. Arcade że tylko do grania służy i jakieś "Elite" że właśnie w tym będą te bajery.. to było by najlepsze rozwiązanie bo założę się że nie tylko mnie denerwuje powiązanie win 8 z xboxem
Powiązanie, powiązanie, jeszcze nie widzieli a już krytykują. Poczekamy zobaczymy przestańcie patrzeć czarno biało.
 

Rei 02

Użytkownik
Użytkownik
Powiązanie, powiązanie, jeszcze nie widzieli a już krytykują. Poczekamy zobaczymy przestańcie patrzeć czarno biało.
Przynajmniej jakaś dyskusja jest. ;)
 

kawi3r

Świeżak
Świeżak
Może taki mały offtopic ;) Przecież już windows 8 ma połączenie z kontem xbox-a ;) jeżeli ktoś chce sprawdzić przez skype jak to wygląda zapraszam o informacje na gg: 4806080 :p
 

The_Human

Użytkownik
Użytkownik
naprawde Was wszystkich najbardziej obchodzi nazwa? PS nazywa kazda konsole numerkiem i problemu nie ma, dla mnie liczy sie to jaki to bedzie sprzet w srodku i na co pozwoli
np. PS Vita i PSP, co nie?
 

Kryniuk

Użytkownik
Użytkownik
Już widzę dzieci w tesco mówiące jest Egzbogz Fjużon :C
A tak btw. nazwa ciekawa : )
 

Famous

Użytkownik
Użytkownik
Już widzę dzieci w tesco mówiące jest Egzbogz Fjużon :C
A tak btw. nazwa ciekawa : )
na pewno lepsze to niż 720 albo xbox future ^^
 

cptMichaaX

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
ja tam nie jestem za tym by po nazwie Xbox była liczba! Znudziło mi się to.
Te numerki wydają się już nic nie wnoszące co powoduje, że i konsola się wydaje taka sama co wsteczna
 

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Pisanie że jakaś nazwa jest prawdziwa bez żadnych dowodów (poza artykułem z onetu) jest co najmniej nie na miejscu. Xbox Fusion? bitch please. Nawet jeżeli to prawda (co jest niemożliwe), To może być cokolwiek- nazwa nowego kinecta 2.0, przystawka do połączenia x360, Xbox Live po integracji z Win8.


Chcecie prawdziwej nazwy to poszukajcie na forum, dowody też są.

Temat zamykam, bo zaraz pojawi się dyskusja "moja nazwa lepiej brzmi i jest lepsza od twojej".
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom