Pre-ordery Call Of Duty: Black Ops 2 już w Polsce?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

K0TAKU

Banned
Użytkownik
Dwa sklepy na świecie opublikowały w swoich katalogach Call Of Duty: Black Ops 2. Mimo że nie można jeszcze zamawiać, to daje nam to pewną wskazówkę, że to własnie Treyarch będzie odpowiadać za tegoroczną kontynuację serii. Polski sklep poszedł jednak o krok dalej, od zachodnich konkurentów. Otrzymaliśmy przed chwilą od użytkownika Kentlik informację, że w Muve.pl, można już zamawiać Call Of Duty: Black Ops 2 w cenie 129,90 zł. Albo Panowie z Muve mają sprawdzone informacje o nadejściu Black Ops 2, albo też będą się musieli nielicho tłumaczyć, gdy okaże się, że tegoroczna odsłona będzie czymś zupełnie innym ;)



źródło : Pre-ordery Call Of Duty: Black Ops 2 już w Polsce? - ModernWar.pl - serwis maniaków Call Of Duty
 

Marf

Użytkownik
Użytkownik
To było wiadome.
Ale po tym jak się przejechałem na MW3 w tym roku to nie wiem czy kupie BO2.
Choć BO był świetny i spędziłem przy nim wiele godzin i IMO to najlepsza część call of duty obok coda4.
Treyarch licze na was,że nie zepsujecie tej gry jak to zrobiło IW z MW3.

Jak narazie pozostaje katować BF3 :D
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
To było wiadome.
Ale po tym jak się przejechałem na MW3 w tym roku to nie wiem czy kupie BO2.
Choć BO był świetny i spędziłem przy nim wiele godzin i IMO to najlepsza część call of duty obok coda4.
Treyarch licze na was,że nie zepsujecie tej gry jak to zrobiło IW z MW3.
Osobiście z BO najbardziej podobała mi się ta ukryta gierka - uważam, że powinni ją wydać, jako pełnoprawną grę Arcade, bo dużo przy niej czasu spędziłem.
Nie mniej, jeśli Activision nie zmieni swojej taktyki to prędko nie odzyska mojego zaufania, a co dopiero moich pieniędzy.

Activision i Call of Duty mogą się zmienić przy dwóch 'sytuacjach':
- gra od Respawnu zabierze jeszcze więcej 'zysków', niż zrobił to Battlefield 3,
- nowa generacja pociągnie za sobą nowy silnik i nowe rozwiązania, może nawet pokuszą się o zmianę czcionki i odgłosów,
 

cptMichaaX

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
cieszył bym się gdyby to nie była kontynuacja Black Ops, ale cóż chyba jednak będzie...
 

Kuba5522

Użytkownik
Użytkownik
Jak będą zombie,to jestem za...Bo multi to przeciętność,mw2 najlepsze pod snajpy a w BO zombie cisną :D Idę ściągać Wniebowstąpienie :D
 

BuRRRza

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Black Ops to najlepsza część obok MW 3 jeśli chodzi o multi (to jest tylko moje zdanie) mimo że grałem (i mam) wszystkie Call Of Duty. Dochodzi do tego kampania która też góruje ale nie jest tak wyśmienita jak ta prezentowana w Call Of Duty 4 Modern Warfare . Co do Zombi to jest najlepsze co można było dodać do tej części. Jeśli powrócą one w Black Ops 2 dla mnie must have..
 

Krawol

Banned
Użytkownik
zauważyliście że Treyarch bardzo gna do przodu bynajmniej w kodzie nareszcie pomyśleli nad multi :) a zombie jest po prostu świetne.

A poza tym zachowujecie się jak hejterzy :D bo taka prawda że grając w nowe gry myślicie sobie boże ale bym se zagrał w stare dobre call of duty :)
Mnie się podoba jak jest tylko żeby zrobili mapy tak jak w bf3 i rozbudowali zombie cały czas i dodatki były warte pieniędzy np. jak u Rockstara
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Dobra, wydajcie tego Black Opsa 2 i dajcie spokój do końca obecnej generacji z CoDami. Smutne jest to co oni robią z tym Call of Duty, oby nie wychodziło jeszcze 2 razy w roku...
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Dobra, wydajcie tego Black Opsa 2 i dajcie spokój do końca obecnej generacji z CoDami. Smutne jest to co oni robią z tym Call of Duty, oby nie wychodziło jeszcze 2 razy w roku...
Chciałbym Wydawać CoD-y Codziennie
Autor - nasz kochany Bobby :)
 

trayman

Użytkownik
Użytkownik
Zombie mode is back:) Do BO byłem nastawiony mega sceptycznie, po tym co Treyarch zaprezentowało w CoD 3, ale zaskoczenie jak najbardziej na + ;)
Liczę zdecydowanie na kontynuację.
 

aker2

Banned
Black Ops to świetna i najwybitniejsza gra na świecie i nie ma sobie równych ja już kupiłem pre oder ale jeszcze nie zapłaciłem
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Black Ops to świetna i najwybitniejsza gra na świecie i nie ma sobie równych ja już kupiłem pre oder ale jeszcze nie zapłaciłem



Na obrazku jest 'pre oder' na PC, na konsole też już jest?
 

razor7

Użytkownik
Użytkownik



Na obrazku jest 'pre oder' na PC, na konsole też już jest?
Gdzie on napisał, że zamawia na konsole, może zamówił na PC? Choć na konsolach też jest pre order.
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Gdzie on napisał, że zamawia na konsole, może zamówił na PC? Choć na konsolach też jest pre order.
Ale to już się nie odnosi do niego, to już ja pytam, czy na konsole też wypuścili preorder.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom