Premium Themes a Normal Themes

memeczyslaw

Użytkownik
Użytkownik
moge te motywy jakos zgrac na plyte cd i zainstalowac?
 

akro16

Użytkownik
Użytkownik
Nie nie da się wgrać na płytę i instalować. Jedynie można przez pendriva lub wrzucić z PC na dysk.
 

Sk_uter

Użytkownik
Użytkownik
ma ktos theme BF-a te 2 co sa na live?
 

Maik

Użytkownik
Użytkownik
ja mam i próbowałem go wgrać ale coś nie śmiga może zły plik niech ktoś sprawdzi i tu napiszę -->Battlefield Bad Company 2 Premium Theme Download - Digiex
 

Repo

Banned
Użytkownik
A jak taki theme wrzucić przez pendrive'a ?
 

Hubert_kg

Użytkownik
Użytkownik
Przylaczam sie do powyzszego pytania. Wystarczy miec czystego pendriva FAT32 i wrzucic na niego tematy i kopiuj pozniej na dysk ? Czy trzeba to w jakims specjalnym folderze na pendrivie miec? Pobralem wczoraj sporo tematow i chcialbym je wrzucic na konsole :) a i jeszcze jedno za takie wrzucanie tematow nie rozdaja banow?
 

Repo

Banned
Użytkownik
Trochę kombinowałem wczoraj, zgrałem Premium Theme na pendrive, w takiej strukturze (tzn. katalogi) jak ściągnąłem, ale nic nie pomogło, zmieniła się tylko tapeta, wiec albo był fake theme, albo po prostu z pendrive, nie ruszy. Teraz kombinuje znaleźć torx t6 i t10, rozkręcam dysk i podłączam do kompa, może pójdzie, ale to nie tak szybko, bo najpierw muszę mieć te torxy :D
 

maksiu194

Użytkownik
Użytkownik
http://www.se7ensins.com/forums/topic/198483-mu-ultimate-usb-tutorials-premium-themescustom-gamer-picsgame-save-editors/

Tutaj macie jak wgrać themesy za pomocą usb, dlc, i inne tego typu rzeczy jak gry demo itp.

Jeśli Ci pomogłem podziękuj będę wdzięczny.:DD
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Panowie jak zainstalowac te motywy na xboxie ?
Czytalem ten poradnik,ale tam jest opisane jak wgrac demo a nie temat.
 

PioSza

Użytkownik
Użytkownik



Filmik nie mój
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Do góry Bottom