• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Preorder Battlefield

Kiniulas

Świeżak
Świeżak
Panowie i panie zakupilem w maju bf w preorderze, we wtorek (6.11) próbowali zabrac mi pieniadze ale konto bylo puste poniewaz przelew z pracy przyszedl pare h pozniej i pytanie mam beda pobierac mi 2 raz czy jakos to idzie zapłacić? Dodam ze w histori zamowien pisze ze jest w toku. Odpiszcie bo od zmyslow odchodze :D
Z góry dzieki wam :)

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Samo chyba nie pobiera, gdzieś tam jest opcja przy zakupie zmień sposób płatności i dodaj ponownie to samo i chyba wtedy kase zabiera od razu.

rychu8818

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
@Kiniulas jaką brałeś wersję? Deluxe Edition?

preorder1.JPG

U mnie za zwykłą wersję jeszcze nie próbowało pobierać. @-=SETH=- wiesz może czy do preorderów z Argentyny doliczają jakiś podatek?
Widzieliście co się dzieje na regionie Rosja niektóre gry w USD
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.
MS chyba na dobre chce zakończyć kupowanie z innych regionów i jeszcze może banami zacznie sypać

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Nic Ci nie doliczą. Ja sam czekam teraz 10 mi pobierze za zwyklą wersję jakieś 90 PLN. Kase pobiere drugi raz tylkożebys nie zamulił? Jaki masz status przy bilingu? Błąd płatności na czerwono? Jak tak to ręcznie zmień na tą samą płatność tam przy nim w opcjach i po którymś razie zaskoczy. Ruski kombinowali to są sami sobie winni , tak zmienili im ceny gier na USD ale tylko te co wydawcą jest MS.

Kiniulas

Świeżak
Świeżak
Panowie tak mam na czerwono ale dałem tak jak napisaliscie 2 raz tą sama karte i z banku wyskoczyli mi ze kasa zamrozona jest wiec jest git i powinno pujsc jeszcze pare dni jest wiec bede zekal ze 2 a jak nie to trzeba bedzie kupic w pl :)

EDDIT: Panowie dzieki za porady ukonczylo mi tranzakcje i bf juz na koncie :)

Ostatnia edycja:

Do góry