prepaid xbox one

DonKumarro

Świeżak
Świeżak
Witam, czy jak doładuje konto xbox zdrapką prepaid to będę mógł kupić za to DLC do wiedźmina?
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Tak tylko musisz kupić zdrapke by nie brakło ci kasy

Wysłane z Xperia Z za pomocą palców
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Tak, zdrapki są głównie do kupowania gier/dodatków do gier ;)
 

Hasted

Banned
Użytkownik
Świeżak
i do tego doladowanie 100 zl mozna za 90 zl kupic na Allegro ;) czysty zysk ;)
 

goran

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Podepnę się pod wątek! ;)
Z jakiego źródła najpewniej kupować karty 50/100/200? Są jakieś oficjalne microsoft/xbox bez żadnych pośredników, automatów itp.?

Potrzebowałem dzisiaj pilnie doładować konto (pierwszy raz) i kupiłem w kolporterze jakieś doładowanie na paragonie (sedoc) i cholerstwo nie działa ("Uzyj kodu ponownie. Nie udało nam się znaleźć wpisanego kodu ...").
btw. Teraz nawet nie wiem jak to reklamować bo niby jak udowodnię, że nie wykorzystałem doładowania. Ehhh
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Podepnę się pod wątek! ;)
Z jakiego źródła najpewniej kupować karty 50/100/200? Są jakieś oficjalne microsoft/xbox bez żadnych pośredników, automatów itp.?

Potrzebowałem dzisiaj pilnie doładować konto (pierwszy raz) i kupiłem w kolporterze jakieś doładowanie na paragonie (sedoc) i cholerstwo nie działa ("Uzyj kodu ponownie. Nie udało nam się znaleźć wpisanego kodu ...").
btw. Teraz nawet nie wiem jak to reklamować bo niby jak udowodnię, że nie wykorzystałem doładowania. Ehhh
Kobitka Ci nie aktywowała tego kodu, ewentualnie poczekaj do jutra, może kod zaskoczy. Jak masz paragon to jutro śmigaj do tego kolportera z reklamacją i powiedz jak sprawa stoi.
 

goran

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Kobitka Ci nie aktywowała tego kodu, ewentualnie poczekaj do jutra, może kod zaskoczy. Jak masz paragon to jutro śmigaj do tego kolportera z reklamacją i powiedz jak sprawa stoi.

Generalnie na paragonie jest instrukcja ;) Wchodzisz na stronę sedoc, wklepujesz kod który generuje właściwy 25 znakowy kod do konta MS.
Niestety ten juz nie działa kiedy wklepuje go w odpowiednie miejsce zarówno z poziomu komputera jak i konsoli. Tak jak radzisz, spróbuje jeszcze jutro. Może te z zewnątrz są jakoś inaczej obsługiwane ale to trochę śmieszne.

Czy w media markt i tego typu sklepach mają jakieś inne patenty bezpośrednio od MS czy zawsze to tak wygląda?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Generalnie na paragonie jest instrukcja ;) Wchodzisz na stronę sedoc, wklepujesz kod który generuje właściwy 25 znakowy kod do konta MS.
Niestety ten juz nie działa kiedy wklepuje go w odpowiednie miejsce zarówno z poziomu komputera jak i konsoli. Tak jak radzisz, spróbuje jeszcze jutro. Może te z zewnątrz są jakoś inaczej obsługiwane ale to trochę śmieszne.

Czy w media markt i tego typu sklepach mają jakieś inne patenty bezpośrednio od MS czy zawsze to tak wygląda?
Chyba tak samo, bo wiem, że w moim sklepie mają te same kody co w tych kolporterach i u nas to pracownik musi aktywować, żeby klientowi działało. A wystarczyło kupić kod na allegro, nie dość że taniej, bez wychodzenia z domu to i w 99% działający kod ;)
 

Do góry Bottom