Prezent na 18 dla dziewczyny

BROLY

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Siema wszystkim.Otóż mam problem już za miesiąc mam 18 dziewczyny i kompletnie nie wiem co jej kupić. Niestety biżuteria i perfumy nie wchodzą w grę ponieważ to dostaję zazwyczaj na inne okazje(dzień kobiet,walentynki itp.)
Tak więc panowie jakie prezenty kupowaliście swoim dziewczynom na tak ważne święto? :)

Myślałem na kartą podarunkową ze sklepu house ciuchy zawsze dziewczynie się przydadzą:)
 

the mistic

Banned
Xboxa 360 + kinect lub jakiegoś fona.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
18 Lat :D Gdzie te czasy :)

Wszystko zależne od tego ile chcesz wydać?
Czego nie chcesz dać/kupić już wiemy :)

Może jakiś konkretny bukiet kwiatów, restauracja, kino..

Możesz kupić jej dodatkowo jakiegoś 1,5m misia :D.


Zresztą temat OCEAN :D
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
pierścionek zaręczynowy
 

the mistic

Banned
Najlepiej powiedz jakie ma zainteresowania będzie łatwiej coś dobrać.
 

xtomashx

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli jeszcze dziewica kup wibrator żeby później się nie babrać ;)
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Jeżeli jeszcze dziewica kup wibrator żeby później się nie babrać ;)
Prostacki gimnazjalny humor?

Wracając do tematu to musisz po prostu z nią pogadać i poobserwowac bo zakładając temat na forum dajesz do zrozumienia ze wogole jej nie znasz ;-)

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 

BROLY

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nie no znam ją dobrze bo jesteśmy ze sobą już 1.5 roku ale chce ją jakoś zaskoczyć ale na pewno nie pierścionkiem za młody jestem na takie rzeczy :d
Budżet to maksymalnie 300 zł wiem że bez szału ale chyba za tyle też coś ciekawego można wymyśleć jak bym pracował to na pewno z kasą bym się nie ograniczał :)
Wysłane z Neo V
 

YokaPL

Użytkownik
Użytkownik
Gimnazjalny humor? :D Czarnego mocarza jej kup huehuehue wgl wibrator na 18 to chyba kazda dziewczyna dostaje :D
 
R

rowerser

Guest
taaaa...wibrator.to.podstawa.18prezentow.pierscionki.lancuszki.Twoja.kobieta.sam.ogarniaj.
 

the mistic

Banned
Daj je te 300zl też się ucieszy:). Najlepsze rozwiązanie jak nie wiesz co kupić.
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Dam ci tylko jedną radę. Kup coś co będzie miała na zawsze. Nie jakieś bony, ciuchy czy inne śmieci które będą chwilę i zaraz znikną. Dobry prezent to taki który możesz wziąć do rąk za 20,50,70 lat i przypomnieć sobie chwilę gdy go się dostało. A co to takiego ma być ? A skąd my mamy wiedzieć, to twoja dziewczyna czy nasza ?
 

bobeb

Świeżak
Świeżak
Tak jak pisał Altres. Spraw jej coś takiego, że jak spojrzy na to, to będzie sobie przypominała ten dzień. Nie musi to być coś praktycznego. Może to być jakiś drobiazg, ale bardzo wymowny.
 
R

rowerser

Guest
Prezent.na.lata.jest.bez.sensu:D.Panowie.wiadomo.ile.oni.jeszcze.razem.beda?:p.a.pozniej.tylko.prezent.bedzie.przypominal.o.tym.i.tamtym.300zl...restauracja,kino,hotel.
 

the mistic

Banned
Dam ci tylko jedną radę. Kup coś co będzie miała na zawsze
Jakby zamienił na zrób to by musiał jej dziecko i by pasowało i miała na dłużej. A na 18tke to trudno coś kupić, ale w sklepach są takie różne bajery odnośnie 18tych urodzin.
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Prezent.na.lata.jest.bez.sensu:D.Panowie.wiadomo.ile.oni.jeszcze.razem.beda?:p.a.pozniej.tylko.prezent.bedzie.przypominal.o.tym.i.tamtym.300zl...restauracja,kino,hotel.
Zakładasz że nie będą ze sobą. A co jeśli będą ? Zresztą prezent zawsze można wyrzucić.
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
kup jej kowadło.
prezent na pewno będzie pamiętny no i w razie rozstania go nie wyrzuci.
prezent na całe lata.
 

Seb93

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
nie kupuj nic drogiego bo jak Cię rzuci to juz tego nie odzyskasz :D
 

yahoone

Banned User
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
Liga XboxForum.pl
PSforum.pl
Bielizna (tylko nie skarpetki)
Coś ciekawego na cycki jak urosły, oczywiście łatwo ściągalnego.
No i do kompletu trzeba czymś przykryć "tyłek", myślę że skromne bokserki powinny zadowolić solenizantkę ;)
 

karaza

Świeżak
Świeżak
musisz zastanowić się co takiego mołoby jej przypominać ciebie albo jakieś wydarzenie które jest wspólne dla was i nawiązać prezentem do tego
 

Do góry Bottom