Pro Evolution Soccer 2013 (2012) PAL.XBOX360-DAGGER

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


RELEASE: Pro Evolution Soccer 2013 (2012) PAL.XBOX360-DAGGER

 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Dam znać czy napewno wersja ENG.
 

kamileqKSP

Banned
Jest ENG. Śmiga jak szalona :)

Teraz trzeba przetestować jak ten PES się sprawuje :D
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Jest ENG. Śmiga jak szalona :)

Teraz trzeba przetestować jak ten PES się sprawuje :D
Taką wersje pobierałeś "Pro Evolution Soccer 2013 (2012) PAL.XBOX360-DAGGER" ? Żebym się nie wkopał :D:D Jestem mega fanem PES-a,co jak co jeżyk mi nie przeszkadza ale jak mam słuchać jakiegoś taliba za mikro to mnie trzęsie :D.
Ja czekam na jakiegoś torrenta, nie ma ktoś przypadkiem? ;)
Po co Ci ******* :D jDownloader + rapids i jedziesz :D
 

kamileqKSP

Banned
Tak :)
 

fossik92

Użytkownik
Użytkownik
A czy w PESa można grać przez neta na kopiach nie ma żadnych online passów ? Wiem ze jeszcze przed premiera teraz jest i nie bardzo grac online ale pytam ogólnie; )
 

RuNNerka

Banned
Użytkownik
A czy w PESa można grać przez neta na kopiach nie ma żadnych online passów ? Wiem ze jeszcze przed premiera teraz jest i nie bardzo grac online ale pytam ogólnie; )
Tak, pes jest bez online pass.

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk
 

lukasz27

Banned
nagralem wersje Dagger na plyte platinum nagrywarka ihas weryfikacja 50% ImgBurn błąd o przetarciu szmatka.macie jakies dobre ustawienia zeby nagrac poprawnie na platinum lub verbatim.
moje byly takie:
-SMART BURN ON
-FORCE HYPER TUNING ON
-OVER SPEED WRITING OFF
-ONLINE HYPER TUNING ON
DVD+R DL Media-EEPROM DVD-ROM
perform OPC Before Write OFF
Verify Against Image File ON
buffer size na 512 mb
verify I PREDKOSC 2,4
 

arekspeed

Świeżak
Świeżak
pokazalo mi sie ze wymagana aktualizacja mam to zrobic czy nie cofnie mi to przerobke panowie? sciagnalem i wypalilem idealnie tamta wersje pesa gre/ita
 

florekp007

Świeżak
Świeżak
Witam, mam pytanie, gdy włożyłem płytę do napędu to spytało mnie o aktualizację, czy aktualizować ? Bo raz jak zaktualizowałem to musiałem od nowa przerabiać xbox-a
 

arekspeed

Świeżak
Świeżak
nagralem wersje Dagger na plyte platinum nagrywarka ihas weryfikacja 50% ImgBurn błąd o przetarciu szmatka.macie jakies dobre ustawienia zeby nagrac poprawnie na platinum lub verbatim.
moje byly takie:
-SMART BURN ON
-FORCE HYPER TUNING ON
-OVER SPEED WRITING OFF
-ONLINE HYPER TUNING ON
DVD+R DL Media-EEPROM DVD-ROM
perform OPC Before Write OFF
Verify Against Image File ON
buffer size na 512 mb
verify I PREDKOSC 2,4
online zawsze mam OFF i platki wypalaja sie dobrze
 

bielik075

Użytkownik
Użytkownik
Witam!
Posiadam konsolę Fat dash 15547 i lt 2.0. Ściągnąłem wersję Pro_Evolution_Soccer_2013-PAL-XBOX360-DAGGER-[tracker.BTARENA.or . I po użyciu IMGBUrn (turncate- posiadam zwykłąnagrywarkę) i zmarnowaniu 2 płyt gra po pokazaniu się loga KONAMI wywala błąd. Co to może być?

Z góry dziękuję za pomoc.
 

MarcinKa

Użytkownik
Użytkownik
Dograłem na płytę tą wersję, zwykła nagrywarką, gram z płyty, 4x zapis verbatim i wszystko chodzi. Wkurzł mnie fakt, że transfery nieaktualne. Trochę szkolny błąd, ale pewnie łatka wyjdzie na dniach, nie mniej jednak głupota.
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
a jakie transfery konkretnie ci chodzi?
 

lukasz27

Banned
jakie ustawienia miales w imgburn zeby wypalic verbatim opc,bufor ??
 

Ridic4sv

Użytkownik
Użytkownik
Na ihas trzeba włączyć OPC i prędkość x4. Gra instaluje się w 100%
 

Ibra

Użytkownik
Użytkownik
A jak mi się zepsuła moja nagrywara ihas i nagram tą grę zwykłą nagrywarą i nie będę się podpinał na razie do neta to mam szansę na bana ?
Dokładnie chodzi mi o to czy jak nagrywam grę xgd3 zwykłą nagrywarą to wtedy dostaje się za to jakąś flagę albo coś ?
Bo ja ogólnie gram dużo online, a w te pro evo na razie bym sobie pograł offline tylko czy to będzie bezpieczne ?

P.s bo jak kupię nową nagrywarę to wtedy bym sobie nagrał jeszcze raz już bezbłędnie (tylko na arzie nie ma hajsu :p )
 

strike5

Świeżak
Świeżak
Siema , jak mam xbox360 slima 250gb z lt2.0 soft 14719 bodajze . Juz od jakiegos czasu mam problem z grami np ghost recon wchodzi mi tylko do menu itd.

Czy jest mozliwosc abym nagral jakos na plytke tego pesa i normalnie poleci ? jesli nie to ide jutro zrobic jtag/rgh i pogram w te gry z dysku bo juz brak sil na te loterie z plytkami
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
i to jest najlepszy pomysl jesli nei grasz po necie rob RGH!! bedzie po problemie zaoszczedzisz na uwalonych plytach itd, zero problemow ja wrzucilme na dysk i gram od razu;')
 

pegazus69

Użytkownik
Użytkownik
dolaczam sie do pytan powyzej czy zagram na LT 2.0 dash 14719, tzn po aktualizacji z plyty pesa 2013 na wyzsza oczywiscie nie bede musial na nowo przerabiac xboxa po aktualizacji?
 

Do góry Bottom