Probe, flash

martysek3

Użytkownik
Użytkownik
Witam, mam pytanie jak zrobić probe czytałem ten artykuł http://xboxforum.pl/artykuly-206/tutorial-pmt-hack-odczyt-klucza-z-wszystkich-liteonow-89475/ i z tego co zrozumiałem wystarczy odpowiednio zmodyfikować kabel zasilający czy potrzeba coś jeszcze ? Chcę rozciąć ten jeden kabel który jest zaznaczony wstawić tam włącznik i diodę a później go zlutować. Muszę zrobić aktualizację swojego flasha z lt 2.0 na lt 3.0 co będzie mi potrzebne oprócz probe i komputera z sata ?
 

KaBooM

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Jak masz klucz napędu to probe ci nie trzeba,ale pewnie nie masz:-D
Lepiej na allo sobie kup, zasilaniem z konsoli możesz więcej strat mieć niż to warte jest

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
 

martysek3

Użytkownik
Użytkownik
Tak tylko takie probe wychodzi 46 zł z przesyłką a za tyle to może flasha mi ktoś zrobić. Chociaż pewnie elementy na to probe nie kosztują więcej niż 10 zł. Ma ktoś może schemat jakiegoś probe z zasilaniem usb ?
 

Baloon 360

Użytkownik
Użytkownik
Zrób probe z tego kabelka od zasilania napędu musisz tylko uważać gdy będziesz dokładał igle do mpx01 bo jeśli przyłożysz gdzie indzie uszkodzisz napęd.
Możesz sobie zrobić dodatkowy przełącznik zamiast igły przylutujesz kabelek do mpx01 i przełączniki będziesz włączał i wyłączał w taki sposób nie będziesz musiał nic przykładać do mpx01 tylko przełącznikiem sobie to zrobisz .

Sprawdź czy w JF widziany jest napęd .
 

martysek3

Użytkownik
Użytkownik
Raczej zrobię igłą bez lutowania. Mam jeszcze pytanie co do napędu do nagrywania gier z tego co zrozumiałem trzeba wgrać do niego odpowiednie oprogramowanie aby nagrywać na odpowiednich płytach czyli wgrywam oprogramowanie dla pod verbatim i nie mogę nagrywać np na maxell. Bo do tej pory nagrywałem zawsze na maxell i mam ich jeszcze trochę i nie chcę aby się zmarnowały, w sumie nie są to takie złe płyty na 7 prób wypalenia 7 działa.
 

Do góry Bottom