Próbka głosów Top Gear w Forza Motorsport 5

TigraTeam

Banned


Ostatnio twórcy Forza Motorsport 5 wybrali się z wizytą do siedziby McLarena. Dziś ekipa Turn 10 prezentuje nam tryb GT Racing Career. Narratorami w tym module zostali Richard Hammond, Jeremy Clarkson oraz James May z programu Top Gear.


Przed nami dwa nowe filmiki promocyjne z Forza Motorsport 5. Materiał podejmuje temat klasy samochodów i wyścigów GT. W trybie "GT Career" James May, Jeremy Clarkson oraz Richard Hammond będą nam opowiadać m.in. o kolejnych samochodach dostępnych w grze.





 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Mam nadzieję, że będzie opcja ENG dubbing i PL napisy? GEEZ ja już chcę tą FORZĘ!
 

TheKamiloos

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Mam nadzieję, że będzie opcja ENG dubbing i PL napisy? GEEZ ja już chcę tą FORZĘ!
Jeśli w ogóle będzie polska wersja. Ciekawe czy MS Polska będzie się chciało wydawać wszystkie tytuły startowe po polsku.
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Może i wszystkie to nie, ale Forza cieszy się dużą popularnością spośród innych gier, więc byłoby miło gdyby były polskie napisy.
 

RaptorPL

Użytkownik
Użytkownik
Osobiście też bym chyba przestawił na ENG bo z chęcią posłuchałbym wielkiej trójcy TopGear. Uwielbiam ich.
 
Dubing ang przypomina mi ten co był kiedyś w tych pierwszych need for speed:). Ale chciałbym zobaczyć polski o ile będzie po w Forza horizon i 4 był fajny dało się tego słuchać i według mnie w miarę profesionalny.
 

Do góry Bottom