Problem 3rrod

Stiwek

Świeżak
Świeżak
To nic jutro zadzwonie do jakiegos serwisu w poblizu i żeby mi to zrobili...:).A jak drugi raz się daje tą pastę to bedzie przez dluższy okres czasu czyna jakis czas?
 

Hexor

Użytkownik
Użytkownik
Jak święcą się dwie diody to możesz sam wymienić pastę pod radiatorami. Najlepiej użyć pasty termo przewodzącej. A jaki kod roda ci wyskoczył ?
 

Stiwek

Świeżak
Świeżak
Znaczy mi trzy diody się świecą ale jak nacisne ,żeby otwarło cd roma i I/O to raz dwie i raz wszystkie. Raz probowalem nacisnac na raz on/off i ten guzik od restartu od pada i sie chwilo zielone zapalilo i sie zmienilo na czerwone
 

Stiwek

Świeżak
Świeżak
a i zapomniale dodać ,że wg obrazu nie ma...
 

Hexor

Użytkownik
Użytkownik
Tak ja pisali koledzy wyżej 2 czerwone diody tzn przegrzanie. Odrazu po włączeniu konsoli zrób tak jak na filmie "http://www.youtube.com/watch?v=DQV4Dj4r_aI" i podaj nam ten kod :)
 

Stiwek

Świeżak
Świeżak
nie wiem czy jest taki kod ,ale świeciły mi się dwa razy cztery raz dwa i znowu cztery czyli "4424"
 

Stiwek

Świeżak
Świeżak
aj sory mój bład 0020
 

Hexor

Użytkownik
Użytkownik
Tak ja u mnie 0020-prawdopodobnie przegrzewanie.
 

Hornet

Użytkownik
Użytkownik
0020 to problem z gpu nie przegrzewanie
 

Stiwek

Świeżak
Świeżak
jest mozliwość tak jak któś pisał ,że brak pasty na radiatorze czy coś wiecej trzeba bedzie za naprawe zalubić ???
 

Hexor

Użytkownik
Użytkownik
Jak wymienisz pastę na radiatorze i nic nie pomorze ty tylko serwis bo sam domowymi sposobami nie naprawisz :(
 

Stiwek

Świeżak
Świeżak
Znaczy taki miałem zamiar do serwisu zanieść ,ale dzieki na help :)
 

Stiwek

Świeżak
Świeżak
Znalazłem na forum cody błędów X'a i moj ma:
0020\0023 - Problem z Bootowaniem nie wiem zabardzo o co chodzi z tym botowaniem
Proszę o odp...:)
 

Do góry Bottom