[Problem] Brakująca okładka

Dogg

Użytkownik
Użytkownik
Yo, wymieniłem się niedawno na Medal of Honor, ale koleś który mi je wysyłał był na tyle debilem, że wysłał bez okładki bez powiadomienia mnie. Ostatecznie wielkiego zamieszania z tego powodu nie zrobiłem - negatyw i po sprawie, ale w przyszłości gdybym chciał grę wymienić, to będę miał problem. Chcę więc sobie wydrukować taką okładkę, jednak nie ze zwykłego papieru do drukarek, tylko z papieru kredowego. Papier kredowy gdzieś znajdę, tylko czy mogę go normalnie wrzucić do drukarki i wydrukować? Czy do tego potrzeba specjalnej drukarki?

bgszef

Banned
Mozesz, a czemu nie? Taka okladka ma normalny format chyba A4, wiec bez problemu wydrukujesz.

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Czemu kredowy a nie foto ?? Na kredowym to nie będzie fajnie wyglądało a jak kupisz dobrej jakości foto to będzie jak oryginał

Dogg

Użytkownik
Użytkownik
Mozesz, a czemu nie? Taka okladka ma normalny format chyba A4, wiec bez problemu wydrukujesz.
Nie chodzi mi o wydrukowanie na zwykłym papierze, tylko kredowym.

Czemu kredowy a nie foto ?? Na kredowym to nie będzie fajnie wyglądało a jak kupisz dobrej jakości foto to będzie jak oryginał
Ale oryginalne okładki są robione na papierze kredowym, nie? Gdzie mogę kupić ten foto? W fotograficznym, czy papierniczym?

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Na fotograficznym będzie kijowo wyglądać ja bym wydrukował jednak na kredowym... :F

Dogg

Użytkownik
Użytkownik
Na fotograficznym będzie kijowo wyglądać ja bym wydrukował jednak na kredowym... :F
Ja właśnie też tak sądze, tylko czy moja drukarka - Canon Pixma iP100 to uniesie?

ja tam drukowalem ostatnio na normalnym zwyklym papiurku i jak dla mnie pod folia jako takiej roznicy wizualnej nie ma

Gonzo7

Użytkownik
Użytkownik
U mnie to samo jak u kolegi wyżej - zawsze drukowałem na zwykłym papierze tanimi zamiennikami firmy Wox na drukarce Epson SX115 i wychodziły wyśmienicie. Tylko brałem zawsze na jakość wydruku "fotograficzna" i jak się dobrze nie przyjrzysz to w sumie nie odróżnisz od oryginału :)

Do góry Bottom