Problem - Call of Duty Classic

kubisoft

Użytkownik
Użytkownik
Witam!

Mam problem ze zdrapką Call of Duty Classic (kupioną wraz z mw2 hardened edition we Włoszech), otóż kiedy go wpisuje przez xboxa i próbuje pobrać to pisze mi, że nie mogę go pobrać w obecnej lokalizacji (wpisuje go w Polsce), natomiast ostatnio wpadłem na pomysł żeby go wpisać na stronie xbox.com. Ku mojemu zdziwieniu zadziałało, czekałem aż się ściągnie i przy 99 % wyskoczył mi komunikat "Nie można pobrać: Call of Duty Classic"... Nie wiem co jest grane. Sprawdzałem w ustawieniach xboxa czy jest on na Dysku Twardym i jest tyle, że z dopiskiem "niekompletny"... Czy ktoś mógłby mi pomóc?
Z góry dzięki.
 

Blehehehe

Banned
jest nie komplenty bo się do końca nie pobrało być może to jest wina połączenia xbl z xboxem usuń to co się zapisało na dysku wyłącz konsole potem włącz i ściągnij ponownie.
 

kubisoft

Użytkownik
Użytkownik
próbowałem zrobić to co napisałem i nie to nie dało :/ nie wiem, może to wina tego, że zdrapka była z Włoch... :/
 

anchelutte

Użytkownik
Użytkownik
Wina jest tego ze to jest blokada regionalna identycznie mialem z map packami do Call of Duty zatrzymywaly sie na 99% i koniec., tylko VPN Cie ratuje.
 

kubisoft

Użytkownik
Użytkownik
czyli tobie się udało sciągnąć tego map packa? Jesli tak to moglbys mi pomoc z tym VPN?
 

anchelutte

Użytkownik
Użytkownik
Udalo sie wszystkie sciagnolem a robilem to za pomoca tego tutorialu. YouTube - OMINIĘCIE BLOKADY REGIONALNEJ XBOX [360] LIVE 1/3

Ale wiesz co poczekaj na xbox live polski moze nie bedziesz musial kombinowac sciagniesz sobie z polskiego IP.
 

kubisoft

Użytkownik
Użytkownik
w tym rzecz, ze nie chce isc na xbox live pl, bo chce zostac na Włochach bo dostaje od mamy zdrapki z kodami na xbl i nie wiem wlasnie czy one bede dzialac jak bede zarejestrowany na polske.... wiec nie chce... a tak poza tym to ominiecie blokady regionalnej jest nielegalne?
 

anchelutte

Użytkownik
Użytkownik
Sciagniesz na polskie konto a na swoim bedziesz gral co to za roznica, a czy legalne To jest zmiana IP na kraj gdzie niema blokady ja nie widze w tym nic nie legalnego.
 

Do góry Bottom