Problem Castlevania LoS

digse

Użytkownik
Użytkownik
Jestem w 5 chapterze w Castle Sewers przy takich drzwiach które otwierają się za pomocą takiego przycisku w który trzeba uderzyć ręką,są tam jeszcze takie kolce.Gdy już jestem przed drzwiami zamykają się,i nie mogę się tam wbić.Prosze o pomoc.
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
drugi taki sam temat...weź może pograj w pac-mana czy bombermana hehe...
 
wpisz sobie w youtube castlevania lords of shadow walkthrough znajdz interesujący Cie moment i wciel go w życie.
 
albo jak wejdziesz selectem w menu jest tam opcja rozwiązania zagadki za odpowiednia ilosc pieniedzy tez warto sprobowac
 

digse

Użytkownik
Użytkownik
gdzie jest ta opcja rozwiązania zagadki.
 
przycisk back i masz menu z talentami itp i w dolnym rogu ktorejs karty jest taka opcja ale dotyczy ona tylko glownych zagadek.Poprostu przepatrz wszystkie krty i szukaj opcji odblokowania czegos za kase.Dawno w to gralem wiec nie sprecyzuje Ci odpowiedzi scislej
 
chodzi ci o taką bramę? wciszkasz przycisk, kolce sie chowaja, przebiegasz, brama się zamyka, przełączasz się na czerowną magie i rzucasz nożem w przycisk, brama się otwiera. czy czymś. Jak byś nie miał noży to obok przycisku jest worek z nimi. Na oprzyszłość polecam na youtubie casltevania walktrought.. liczę na piwko :_
 

Tygrysek3005

Świeżak
Świeżak
Tak jak kolega wyżej napisał, sam miałem z tym problem. Wciskasz guzik przebiegasz na drugą stronę drzwi się zamykają rzucasz nożem i przechodzisz za drzwi. I chyba wtedy kończy się charper.
 

digse

Użytkownik
Użytkownik
dobra dałem rade temat do zamknięcia
 

Do góry Bottom