Problem głosny Xbox

Piri

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Problem głosny Xbox

BuLi! napisał:
3 diody na czerwono
3diody swiecace sie na czerwono nie oznaczaja wcale problemu z przegrzaniem (chociaz najczesciej jest ) . Wejdz w dzial poradniki i sprawdz kod bledu . Powiedz jaki blad .

PS - pasta na roda ;D
 

BuLi!

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem głosny Xbox

nie wiem jaki jest kod błędu poniewaz konsola sie automatycznie wyłącza
...napewno jest to spowodowane przegrzewaniem konsoli zrobiłem mały test podłączyłem konsole i wyciagnełem to białe(nie pamietam jak to sie nazywa) na zdjeciu http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=07c2ab92369bf182 i konsola zaraz po włączeniui sie od razu wyłączała wiec to napewno cos znaczy... przynajmniej tak mysle... planuje wymienic paste oraz zrobic to samo co jest na zdjeciu które podałem powyzej no i moze kupie ta podstawke z coolerami słyszałem ze jest dosc dobra
czy to dobry pomysl?
 

trolejbus

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem głosny Xbox

BuLi! napisał:
niestety nie mam gwarancji konsola ma juz 2 lata czyli jest z 2006 roku
jade własnie kupic dobra paste termoprzewodzaca i uszczelnie ten ten jak to sie tam nazywa co powietrze odprowadza ::) mam nadzieje ze to cos da wkoncu konsola nie była otwierana przez 2 lata wiec moze pasta troszke pomoze przekonamy sie a i prosze o pomoc w temacie ze zmiana pasty :p
Gwarancja na roda jest na 3 lata, czyli powinieneś mieć :) Nie kupuj żadnej idiotycznej pasty tylko poczyta na temat roda!
 

BuLi!

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem głosny Xbox

wczesniej pisalem konsole kupiłem od goscia i nie mam gwarancji ;/ zebym miał to nawet nie próbowałbym kombinowac
 

BuLi!

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem głosny Xbox

zrobiłem to co miałem zrobic... no i działa cichutko i sie nie grzeje :D
 

sebolek

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem głosny Xbox

czyli pasta ;) ? na początku myślałem ze się mylę jeśli chodzi o chłodzenie ale proszę . ciesze się że ci wszystko śmiga ;) ty ze 2 lata pasta wytrzymała ;o
 

BuLi!

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem głosny Xbox

no dziwne dziwne ale naprawde gram teraz z 2 godziny i cichutko chodzi no i oczywiscie przede wszystkim działa sam sie dziwie no ale jestem zadowolony ;D troszke smierdzi z tyłu czy to normalne??? i cieplutkie powietrze idzie cieplejsze niz wtedy napewno
 

sebolek

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem głosny Xbox

będziesz miał roda :/ bo to śmierdzi takim plastikiem ? może pasta się dogrzewa . <- głupota ale dobra
może zimnylut ci się tworzyć i cóż potem to reballing
 

BuLi!

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem głosny Xbox

hmm nie jest to raczej plastik 8) O wiem to smierdzi tak jak powietrze z suszarki
 

sebolek

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem głosny Xbox

to nie wiem nie wąchałem nigdy możliwe ze to jakaś reakcja zachodzi miedzy pastą a konsola
 

BuLi!

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem głosny Xbox

powąchalem powietrze wydmuchiwane z zasilacza i okazalo sie ze jest to taki sam zapach :-*dodam ze gram wlasnie trzecia godzine i zadnych scinek czy tam innych niepozadanych efektow :eek: wiec chyba jest dobrze :) łacznie po malej naprawie ilosc godzin spedzonych przed XBOXEm wynosi jakies 5h :p (konkretnie to w bioshocka gram i saint rows 8))
 

sebolek

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem głosny Xbox

ciesze się że się cieszysz ;)
Problem rozwiązany ...
 

BuLi!

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem głosny Xbox

tak problem rozwiazany dzieki za pomoc sebolek bo chyba Ty mi najwiecej pomogles
Pozdro zamykam temat
 

Do góry Bottom