Problem głosny Xbox

BuLi!

Użytkownik
Użytkownik
Witam,

Dzis przyszedł mi uzywany X został zakupiony na allegro, gdy go tylko uruchomiłem to sie przestraszyłem :D dlaczego on tak głośno chodzi jak szuszarka...?! czy to juz ze starosci czy co? mozna to jakos naprawic? cos wyczyscic??? chodzi o konsole z zasilaczem nie ma zadnego problemu... poza tym konsolka chodzi bardzo dobrze czyta bez problemu wszystkie płytki itp poza ta jedna wada:(
 

WReki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem głosny Xbox

chodzi ci o to że napęd ci głośno chodzi?? jeśli tak to jest to wina tego że masz pewnie wgrany iXtreme 12x.... (czym mniejsza prędkość tym bardziej cichy napęd i dłuższe loadingi)
 

BuLi!

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem głosny Xbox

nie nie to nie naped to cos z konsola bo czy jest włożona płytka czy nie konsola buczy tak samo czyli jak suszarka ::)
 

WReki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem głosny Xbox

sprawdzałeś położyć inaczej konsole?? np. jak masz pionowo to połóż poziomo i zobacz czy to samo będzie...
 

BuLi!

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem głosny Xbox

sprawdziłem to od razu nadal jest to samo;/
 

sebolek

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem głosny Xbox

może chłodzenie ?
 

BuLi!

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem głosny Xbox

nie mam pojecia;/ ale podejrzewam ze to własnie chłodzenie wiec co moge zrobic/???
 

sebolek

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem głosny Xbox

no głośno chodzi ... buczy?? to zapewne wiatraki ;) ale głowy nie dam przyłóż rękę od tyłu ;) i jakie powietrze zimnawe ,ciepłe, gorące?? i osłuchaj go jak chodzi bez niczego ;) w ostateczności go otwórz
 

BuLi!

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem głosny Xbox

czyli wymienic wiatraki? a mozna najpierw spróbować wyczyścić moze to cos da???
 

BuLi!

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem głosny Xbox

powietrze raczej chłodne i bez niczego chodzi tak samo jak z czyms tzw zadnej róznicy

sory ale jednak po chwili powietrze robi sie ciepłe
 

sebolek

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem głosny Xbox

nie pisz posta pod postem Modyfikuj

po co jak temp. będzie ok. to zwolnią ;) jak nie to service
i pytanie tak bardzo przeszkadza?
możliwe ze łopata wirnika się nadłamała
a i gdzie on stoi??
 

BuLi!

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem głosny Xbox

stoi na szafie ma duzo przestrzeni nie ma powodów by sie grac :p jednak spróbował bym go otworzyc nie zeby grzebac tylko sprawdzic czy nie jest czasami tam za duzo kurzu lecz nie moge znalezc zadnego tutoriala na temat otwierania X
 

sebolek

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem głosny Xbox

zaraz zapodam ;)
http://www.clevermod.com/index.php?article=24 po angielsku ale mam nadzieje ze coś zrozumiesz ;)
jak możesz to przestaw x360 pod okno :p
 

BuLi!

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem głosny Xbox

eh wole go nie rozbierac bo go jeszcze uszkodze ;/ moze spróbuje go czyms przedmuchac
 

sebolek

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem głosny Xbox

powietrze sprężone dostaniesz w komputerowym dobrym ;)
http://www.allegro.pl/item402243904__zestaw_do_otwarcia_x360_team_executer.html tu masz przyrządy do otwarcia x360-tki


spróbuj przestawić w miejsce chłodniejsze :D koło okna najlepiej :D
 

BuLi!

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem głosny Xbox

heh parodia teraz mi sie wyłączyła kompletnie konsola tzw zaczeła migac na czerwono to chyba z przegrzania ;/ i co ja mam teraz zrobic?

http://www.allegro.pl/item404176426_intercooler_ex_nyko_czarny_do_xbox_360_extra_.html czy pomoze mi to w przegrzewaniu sie konsoli?
 

sebolek

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem głosny Xbox

a ile diod ? 3 2 1 ? 4 ? :eek: ciekawie mam pytanie z którego rocznika ?
no nie wiem były przypadki ze przy topiło to i a ni me ani be
 

BuLi!

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem głosny Xbox

3 diody na czerwono
 

sebolek

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem głosny Xbox

masz na gwarze??
i ponawiam który rocznik?
 

BuLi!

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem głosny Xbox

niestety nie mam gwarancji konsola ma juz 2 lata czyli jest z 2006 roku
jade własnie kupic dobra paste termoprzewodzaca i uszczelnie ten ten jak to sie tam nazywa co powietrze odprowadza ::) mam nadzieje ze to cos da wkoncu konsola nie była otwierana przez 2 lata wiec moze pasta troszke pomoze przekonamy sie a i prosze o pomoc w temacie ze zmiana pasty :p
 

Do góry Bottom