Problem Kinect

footballer58

Świeżak
Świeżak
Witam

Mam taki problem, otóż mam Kinecta od ponad roku kupionego w Anglii i przez ten cały czas działał normalnie , wszystko grało jak trzeba, ale ostatnio jakiś tydzień temu zaczeła się palić cały czas czerwona lampka za każdym razem jak włączałem xboxa (wersja klasyczna , nie slim) . Nie przyglądałem się za bardzo na początku o co chodzi bo jakoś nie chciało mi się grać na kinekcie. teraz jednak sie tym zająłem i nie wiem jaki jest z nim problem. Adapter (przejściówka) jest w porządku, cały czas na niej chodziła i sprawdzałem na innym urządzeniu z anglii i działa . Aktualizacje wszelkie porobiłem i też nic . Kabel jest wpięty do kontaktu ale przy tym usb zawsze swieciła się taka zielona lampka a teraz właśnie już nie świeci. Nie wiem co z dalej z tym zrobić , Jaka jest przyczyna. Odwiedziłem ten Support Xboxa z tymi wskazówkami co zrobić , zastosowałem się do nich ale dalej nic . POMOCY !!
 

majster323

Użytkownik
Użytkownik
Posprawdzaj wszystkie kable czy są dociśnięte. Jeśli tak, to zasilacz z kinecta do wymiany.
 

footballer58

Świeżak
Świeżak
sprawdze dzisiaj innym zasilaczem od niczego bo mam znajomego co tez ma kinecta i pozycze na chwile od niego jego zasialacz . Czyli jak by zasilacz poszedł to na allegro coś takiego kupić ?

ZASILACZ DO KINECT ORYG | OD REKI | XBOX360 | MPK (2416179515) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 

majster323

Użytkownik
Użytkownik
Tak. Coś takiego może być.
 

Do góry Bottom