Problem, mieliście tak? Dead Island.

Shade4

Użytkownik
Użytkownik
Pobrałem grę , i mam tyle plików.

Jak mam to wypakować i nagrać?

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting
ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

Dodam , że tylko ten ostatni plik (zaznaczony na czerwono) nie ma opcji "wypakuj" , ma dziwne rozszerzenie i zajmuje ... 3kb :X

Proszę bardzo o pomoc :/

@Ostatni post świeżaka :D
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Odp: Problem, mieliście tak? Dead Island.

Nacisnij na ten z ikonka winrara prawym na myszcze i wypakuj, powinien się wypakowac .iso i .dvd

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2
 

Shade4

Użytkownik
Użytkownik
Ale jak to? Wypakowac tylko te pliki , co maja obrazek winrara? Bo moge wypakowac WSZYSTKIE Pliki , tylko nie ten ostatni co zajmuje 3kb
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Odp: Problem, mieliście tak? Dead Island.

Jak nacisniesz na jeden"wypakuj" to automatycznie wszystkie się wypakuja

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2
 

PaNxRybA

Użytkownik
Użytkownik
Ten plik co ma 3kb to plik nfo. Tak jakby informacje o tym jakie pliki pobrałeś. Go nie wypakowujesz tylko otwierasz przy pomocy np. notatnika. Zbędny plik.
 

Shade4

Użytkownik
Użytkownik
Nagrałem już grę , ale... podczas gdy nagrała sie 100% a potem jeszcze raz sie finalizowalo(czy jakos tak) to wstapił taki bład
ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

na Poczatku nr.1 , jak dałem kontynuuj ( czy tam anuluj nie pamietam) to wystapil drugi i tam dalo rade dac tylko anuluj , i gra oczywiscie nie chodzi bo wgl. nie czyta xbox plyty :/ Wiecie moze co sie stalo?

@Ps.

Tą nagrywarką wypalałem juz min. Wszystkie AC , fife 13 , sleeping dogs , GOw2/3 i wszystko działało ;/
 

Tomekzc

Użytkownik
Użytkownik
Płyta była wadliwa ;] nagraj jeszcze raz ;] bedzie ok
 

Shade4

Użytkownik
Użytkownik
Nie sa to Verbatimy bo zbyt kasiasty nie jestem , żeby wydawać po 8zl na plyte i nie miec 100% pewnosci czy zadziala , wrzucam jeszcze raz tej firmy i zobaczymy :p
 

Tomekzc

Użytkownik
Użytkownik
Kolego ;] verbatimy tez czasem się sypią ;p po prostu miałeś pecha ;p daj znać czy przeszło
 

Shade4

Użytkownik
Użytkownik
wystapil tylko blad nr.1 dalem kontynuuj i nagralo sie niby dobrze , lecz xbox jej wgl nie czyta i jest zamiast graj to "otworz napęd" jakby wgl plyty w srodku nei bylo;/ Komputer tez nie czyta plyty , ale jak w imgburnie ja mam to pisze , ze plytka nie jest pusta :s

Mam ostatnia plyte ;(
 

Tomekzc

Użytkownik
Użytkownik
Włóż płytę do napędu, otwórz ABGX wybierz opcje burned dvd i spróbuj przeskanować i loga wrzuć tutaj.
 

Do góry Bottom