Problem! Płyta wpadła do środka.

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

zakuosw

Świeżak
Świeżak
Witam! Mam nietypowy aczkolwiek chyba poważny problem ponieważ podczas gry (xbox był w pozycji pionowej) mój psiak dobił do niego. Chciałem zareagowac w momencie niestety płyta przemiesciła się w napędzie i ugrzęzła w xboxie. Mam konsole xbox 360 slim. Co zaradzić w tej sytuacji?
 

michal833

Użytkownik
Użytkownik
Naped sie otwiera ?
 

zakuosw

Świeżak
Świeżak
W zasadzie cały czas pozostaje otwarty gdyż się nie zamyka.
 

michal833

Użytkownik
Użytkownik
konsole masz przerobiona ?
 

zakuosw

Świeżak
Świeżak
Temat do zamknięcia/ usunięcia. Napęd się zamknął, po powtórnym otworzeniu kawałek płyty wystawał i wyciągnąłem płyte na szczęście w całości. Dzięki za odpowiedz. Pozdro.
 

TigraTeam

Banned
Zamykam
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom