[Problem]Podłączenie Xbox do internetu prze router.

Sweet1111

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witajcie mam pewien problem szukałem odpowiedzi bardzo... długo i nie mogę
Próbuje podłączyć go tym samym kablem co mam do kompa przez który mam internet ,ale nie po prostu xbox nie chce się połączyć
próbowałem konfigurować takimi ustawieniami jak mam na komputerze i automatycznie ,i nic to nie dało.Mój router to AirRDAA-81
Powiem jeszcze ,że nie mam hasła do routera ;/
 

dymekk208j

Użytkownik
Użytkownik
Podaj jakie masz ustawienia w komputerze, jeżeli dawałeś identyczne to nie ma możliwości żeby zadziałało.
 

Sweet1111

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
re

Tak dawałem te same ustawienia i nie byłem pewien bo słyszałem ,że nie będzie działać

IP:172.16.1.181

Jeśli jeszcze coś potrzeba piszcie.
 

Ciesiel91

V.I.P
V.I.P
jaki dostawca internetu?
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
AirRDAA-81 to access point, jak masz neta osiedlowego to ustawienia on dziedziczy z serwera dhcp dostawcy internetu i ten ma filtrowanie mac adresu
 

Sweet1111

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
re

Nie to nie osiedlowy mieszkam w mieszkaniu jednorodzinnym ,a jak tutaj raz przyjechali od internetu to wchodzili na ten AP z tego komputer.Jak miałem inny AP to coś tam konfigurowali i musieli wpisać hasło a na google chrome pisało czy zapisać hasło to dałem tak i mogłem normalnie wchodzić ,ale tera nie mam dostępu do tego AP gdyż nie znam hasła ;/.
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
AP jest twój czy dostawca internetu ci dał ?
Jak internet jest dostarczany do twojego domu, radiowo, kablowo ?
 

Sweet1111

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Internet jest dostarczany radiowo ,a o to pytanie pierwsze to nie wiem wiele bo nie znam się na sieci ;s
 

blazejp

<a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto
V.I.P
Użytkownik
A jaki masz transfer i ping? Speedtest.net - The Global Broadband Speed Test
Radiówki przeważnie nadają się tylko do przeglądania neta etc. O grze praktycznie nie ma mowy jeśli jakość połączenia jest słaba.

Co do połączenia to pewnie musisz zadzwonić do dostawcy i powiedzieć że chcesz nowy sprzęt podłączyć i podać mac adres karty sieciowej konsoli
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
Access Point (AP) czyli AirRDAA-81 to dał ci dostawca ?
Wiec jak radiowo ustawienia sieciowe dziedziczysz od dostawcy, sam adres AP także może być zmieniony lub zablokowany abyś nic nie zmieniał w nim
Zadzwoń do dostawcy i powiedz ze chcesz połączyć xboxa do sieci, podejrzewam ze będą chcieli mac adres konsoli lub sami przyjdą i ustawią
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
albo wpisz maca pc to xboxsa
 

Sweet1111

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Brudsien dziękuje tobie za pomoc jak i wam wszystkim.
 

Do góry Bottom