Problem poważny ?

Mariusz Szady

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam o tuż mam straszny problem z moim xbox. O tuż pewnego pięknego dnia po wgraniu najnowszego dasha poprzez fife 12 mój klocek zdechł a właściwie to przeróbka padła od tego zaczęły się moje problemy. Po rozłączeniu klocka i ponownemu podłączeniu wyskoczył mi ROD (3 czerwone diody) odczytałem go i wyszło mi 0001 błąd zasilania no tak sprawdziłem zasilacz działa mimo że po podłączeniu do konsoli pali się na czerwono. Otworzyłem sprawdziłem gpu i nie znalazłem nic niepokojącego nawet się nie grzał. Złożyłem go i podłączyłem ponownie niestety dalej błąd był ten sam tylko ze nie szło już odczytać numeru błędu nie wiem co z nim zrobić czy go wyrzucić i kupić nowego czy się z nim trochę pomęczyć bo w sumie szkoda kasy.
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
sprawdz inny zasilacz
 

Mariusz Szady

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
sprawdzałem u innego kolesia i dalej to samo może to być przyczyna gniazda ? aczkolwiek trochę by to było dziwne
 

TigraTeam

Banned
gniazdo na pewno ok odlacz naped i zobacz
 

Mariusz Szady

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
a co ma napęd do zasilania ?
 
a co ma napęd do zasilania ?
Najprawdopodobniej zimne luty pod CPU.
 

Zaborov

Użytkownik
Użytkownik
dobry pomysł odłacz ten naped i sprawdz
 

Mariusz Szady

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
odłączyłem napęd i włączyłem dalej błąd 0001 jeszcze śruba mi się uwaliła od obudowy :D co z tymi łutami co to znaczy że zimne napięcie nie dochodzi do cpu jak tą usterkę naprawić ? A z tego co czytałem to zimne luty to błąd 0102 ma ktoś jakieś pomysły ?
 

Do góry Bottom