Problem-Sharing mediów

szyna55

Użytkownik
Użytkownik
Witam
Xboxa mam podlączonego z kompem xbox live wszystko dziala cacy.A jak sprawdzam polonczenie z komputerem to adres ip wszytsko sie zgadza tylko komputera nie wykrywa.A windows media player 11 mam i wszytsko w nim ustawilem Prosze pomóżcie .​
 

nicarus

Świeżak
Świeżak
Odp: Problem-Sharing mediów

Napisz jaki masz system.
 

szyna55

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem-Sharing mediów

Windows Xp professional + dodatek service pack 2
 

peku

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem-Sharing mediów

powinienes miec media center edition albo viste ultimate. Ja mam viste i działa spoko :]
 

szyna55

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem-Sharing mediów

Ale to nie ma znaczenia
 

Sahdy84

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem-Sharing mediów

nikt ci nie pomoze tutaj tylko ja ,moge ci pomoc
mialem to samo service pack 2 i windows media player 11 spokojnie wystarczy

jesli masz router to w komputerze klikasz polaczenia sieciowe wlasciwosci protokol tcp/ip i wszystko ustawiasz na automat w konsoli rowniez ustawiasz wszystko na automatycznie

robisz test w konsoli polaczenia z xboxlive
jesli wszystko jest ok i umisz sie polaczyc z xboxlive to polowa drogi za toba
nastepnie wchodzisz w swoj adres routera powinienes miec to w dokumentacji
i sie zaloguj ,gdy sie zalogujesz wejdz w zakladke . Status info a nastepnie w internet connection szukaj adresu mac spisz go na kartce papieru .

w konsoli w ustawieniach sieci przepisz mac adres ten z kartki i zapisz ustawienia .

w komputerze wejdz w polaczenia sieciowe i wybierz kofiguruj siec w domu lub w malej firmie
potem kolejno klikaj /dalej w nastepnym oknie wybierz "ten komputer laczy sie przez lokalna brame lub za posrednictwem innego komputera w mojej sieci" klikasz dalej i dalej gdy konfiguracja sie zakonczy wejdz jeszcze
raz w konfiguruj siec w domu lub w malej firmie i klikasz na Tak uzyj istniejacego polaczenia udostepnionego do laczenia tego komputera z internetem .

w media player 11 wchodzisz w mediasharing zaznaczasz swojego xbox i klikasz na allow .

mam nadzieje ze pomoglem odpisz czy dziala

nie zapomnij zrobic testu w konsoli polaczenia z multimiediami jesli wszystkie sa na polaczono to masz skonfigurowanego xboxa do laczenia z multimediami prosto z kompa salut!

nie zapomnij zabezpieczyc kompa przed atakami z sieci
 

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Problem-Sharing mediów

peku napisał:
powinienes miec media center edition albo viste ultimate. Ja mam viste i działa spoko :]
Bzdury !

Do sharingu wystarczy XP + WMP 11 ! Jezeli chcemy skorzystać z Media Cetner to w tedy potrzeba WMC albo Viste z MC
 

Sahdy84

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem-Sharing mediów

no a o czym pisalem wg ciebie wyzej

o linuxie!!!!!!

do streamowania wystarczy mediaplayer 11 + xp z service packiem 2

mediaconnect to inny program do udostepniania multimedi jesli korzysta sie z mediaconnect to w mediaplayer 11 trzeba wylaczyc udostepnianie i na odwrot
 

taylor

Użytkownik
Użytkownik
Mam ten sam problem co szyna55. Łączy sie do Live ale kompa nie widzi. Prędzej wszystko chodziło i pewnego dnia chce obejrzeć film a tu już nie działa. Mam XP z SP3
 

Do góry Bottom