Problem Skyrim

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Stoprobanda

Użytkownik
Użytkownik
Witam mianowicie mam następujący problem otóż wypaliłem sobie skyrim na verbatim używając abx wgrałem w obraz te 3 łatki wypaliło sie bez błędów i grałem również bez problemu do pewnego momentu. Ugrałem kilkanaście godzin po czym w misji (spoil) gildii złodziei tej ostatniej zabicie tego typka Mercera czy jakoś udałem się w te ruiny i zszedłem do podziemi nagle gra zaczęła się zacinać jakby po tarce jechała;] pomyślałem więc że może za długo gram bez przerwy więc dałem odpocząć konsoli na drugi dzień włączam grę i wszystko chodzi płynnie dopóki nie zostanie wykonana jakaś większa akcja typu ja nie sieknę kogoś bądź nie strzele z łuku lub sam nie zostanę zaatakowany w tym momencie wiesza się cała konsola trzeba restartować i tak za każdym razem. Proszę o pomoc jeżeli ktoś się spotkał z podobnym problemem. Pozdrawiam
 

Stoprobanda

Użytkownik
Użytkownik
blau

wypalic tak samo czy może napisze mi ktoś jak dokleic 4 łatke do obrazu przez abx? "AP25_34F5B6C3" dmi pfi ss wiem jak wrzucić
 

Kacper16

Banned
musisz wypalić jeszcze raz, ja próbowałem wiedźmina tak i mi sie wiesza cała na samym początku cała konsola sie wiesza i musze od nowa i spróbuje wypalić jeszcze raz.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom