problem w nowy xboksie

maciek19luis

Świeżak
Świeżak
witam, specjalnie się tutaj zarejestrowałem bo mam problem z nową konsolą i potrzebuje pomocy zanim zdecyduje sie oddać ją do sklepu, otóż tydzień temu zakupiłem xboxa 360 z kinectem i dyskiem 4gb, i przeróbką lt3, wszystko fajnie czytało, oryginały i kopie zapasowe, ale od paru dni się zaczęło coś kaszanić, każdą płytę nawet oryginalną nie uruchamia, pojawia się tylko komunikat że płyta jest nie czytelna i należy ją przeczyścić ściereczką... a przecież płyta jest w idealnym stanie i nawet przy oryginalnym kinect adventures pojawia się ten komunikat... próbowałem też wyczyścić pamięć podręczną ale to na nic się nie zdało, myślę że nie do końca może to być wina lasera bo dziś np udało mi się na 15 minut uruchomić grę ale mnie z niej wywaliło i pojawił się komunikat odnośnie płyty, myślałem zrobić format dysku ale nie wiem czy mi to dashboarda nie skasuje ... co poradzicie? z góry dziękuje za pomoc :)
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Formatowanie dysku dasha nie skasuje, następnie oddaj konsole do sprzedawcy na gwarancje.
 

dragus1208

Użytkownik
Użytkownik
Fat czy Slim?? Najbardziej to wygląda na uszkodzony albo zużyty laser. Chyba że to slim to może być jeszcze wina źle przerobionego napędu.
 

maciek19luis

Świeżak
Świeżak
to jest slim, bo to było jako nówka kupowane, ale iść do serwisu tak dziwnie zważywszy na fakt że konsola ma tydzień, nie mógł się zużyć laser chyba po tak krótkim czasie? format dysku nic by nie dał? myślę że to może być wina tego że ściągałem demówki z xbox live i od tego czasu się kaszani
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
Jeśli jesteś pewien na 100% że konsola jest nowa to fachowiec źle sflashował napęd.
Dał Ci klucz napędu ?
 

Do góry Bottom