1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem w rozmowie w grupie

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez hajaszek18, Czerwiec 6, 2018.

1. hajaszek18

hajaszek18 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam problem, gdy rozmawiam w grupie na XO ze znajomymi gra zagłusza całą rozmowe i nic nie słysze. Czy da sie ustawić jakoś żeby gra automatycznie wyciszała się podczas rozmowy?

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    3696
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Musisz pozmieniać suwaki w ustawieniach. Odpalasz grę i grupę. Wciskasz guide na padzie (logo Xboxa) -> Ustawienia -> Dźwięk i tam masz suwaki. Ustaw priorytet na tego ludka, a nie na pada. Pad to dźwięki z gry, a ludek to dźwięki z grupy.

4. hajaszek18

hajaszek18 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No tak, tylko wtedy gra się wycisza, znalazłem jakąś opcje w ustawienia/wyswietlanie i dzwiek/glosnosc/mikser czatu i tam jest "obniż glosnosc innych dzwięków o 80%" tylko nie wiem jak ona działa, wie ktoś?

5. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    3696
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    No cóż, albo wóz, albo przewóz, sam zdecyduj ;) Gra się całkowicie nie wycisza. Ja mam przy tym ludku odbite o jeden od brzegu i wszystko pasi. Potestuj to się dowiesz jak to działa. Dla mnie ważniejsze co rozmówca do mnie mówi niż muzyka z gry, a jak coś jest ważnego to proszę o chwilę spokoju ;)

Wczytywanie...

Poleć forum