Problem w rozmowie w grupie

hajaszek18

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam, mam problem, gdy rozmawiam w grupie na XO ze znajomymi gra zagłusza całą rozmowe i nic nie słysze. Czy da sie ustawić jakoś żeby gra automatycznie wyciszała się podczas rozmowy?

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Witam, mam problem, gdy rozmawiam w grupie na XO ze znajomymi gra zagłusza całą rozmowe i nic nie słysze. Czy da sie ustawić jakoś żeby gra automatycznie wyciszała się podczas rozmowy?
Musisz pozmieniać suwaki w ustawieniach. Odpalasz grę i grupę. Wciskasz guide na padzie (logo Xboxa) -> Ustawienia -> Dźwięk i tam masz suwaki. Ustaw priorytet na tego ludka, a nie na pada. Pad to dźwięki z gry, a ludek to dźwięki z grupy.

hajaszek18

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No tak, tylko wtedy gra się wycisza, znalazłem jakąś opcje w ustawienia/wyswietlanie i dzwiek/glosnosc/mikser czatu i tam jest "obniż glosnosc innych dzwięków o 80%" tylko nie wiem jak ona działa, wie ktoś?

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
No cóż, albo wóz, albo przewóz, sam zdecyduj ;) Gra się całkowicie nie wycisza. Ja mam przy tym ludku odbite o jeden od brzegu i wszystko pasi. Potestuj to się dowiesz jak to działa. Dla mnie ważniejsze co rozmówca do mnie mówi niż muzyka z gry, a jak coś jest ważnego to proszę o chwilę spokoju ;)

Do góry Bottom