• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Problem ;/ wypalilem gre ale...

Norx

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
#1
Wypaliłem grę (Saints Row ) według tego tutoriala
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.
(to moje pierwsza wypalona płyta ) .Wszystko niby fajnie ale po reklamach sie ładuje i w pewnym momencie xbox sie wiesza i na nic reaguje ;/ Czy to może być wina złego wypalenia ? Napęd SAMSUNG (iXtreme) ,gra wypalona na pylcie VERBATIM
 
P

Piri001

Guest
#2
Odp: Problem ;/ wypalilem gre ale...

Moze byc ale niekoniecznie . Podaj predkosc z jaka nagrywałes , moze nagraj drugi raz , czy na innych backupach masz podobnie ?
 

kuva

Banned
Użytkownik
#3
Odp: Problem ;/ wypalilem gre ale...

po prostu źle ci się płyta wypaliła jeżeli za drugim razem będzie to samo sam weź wrzuć ss-bina i wypal jeszcze raz :)
 

Norx

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
#4
Odp: Problem ;/ wypalilem gre ale...

Dobra ,teraz mam podobny problem .Przegrałem grę od kolegi (z kopii na kopie ) u niego działa (sprawdzalismy na jego xboxie ) ,a u mnie pisze " Dysk niemożliwy do odtworzenia " .Próbowałem już prawie wszystkiego jutro nawet sprawdzę na innym TV (teraz mam na TOSHIBA REGZA FULL HD)

Edit:

Dodam jeszcze że to będzie pierwsza kopia odpalana u mnie ( sprawdzałem w sklepie po flashowaniu ,ale tam dzialalo normalnie )
 
Do góry