Problem xbox live Neostrada

rosolekkoks

Świeżak
Świeżak
Witam
Zacznę od tego posiadam router TP-LINK W8901G i Neostrade 6Mb. Gdy gram w forze 4 i próbuje dołączyć do lobbu to wyskakuje taki komunikat
wszystke porty odblokowałem tak
ustawienie sieci w konsoli wyglądaja tak
i tu pytanie dlaczego tak sie dzieje i w gta online tak samo łącze sie i dobrze i zaczynam jakiś wyścig i wywala z sesji. Zdarza sie ze dobrze wszystko gra i w gta i forza.
Z góry dziękuje za pomoc
Linki do zdjęć
IMG_20140228_180504....jpg | | Fotki, Zdj?cia, Obrazki Fotosik.pl



IMG_20140228_174559....jpg | | Fotki, Zdj?cia, Obrazki Fotosik.pl

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

 

meciu

Świeżak
Świeżak
Witam
Podłącze się do tematu. Posiadam takie same łącze jak Ty, tzn niby 20 mb ale na prowincji max 6 mb wyciagam no i Netia ale i tak na kablu z TP.
U mnie robi się tak : włączam gta, inicjonowanie sesji, wejdzie i wywala rozne bledy o sieci, musze tak pare razy przechodzic z trybu fabularnego do online i po kilku-kilkunastu probach wchodzi i pozniej juz przewaznie mozna grac pare godzin bez przerywania.
W fifie 13 mialem tak samo,podobnie robilem kilka prob,kilka rozlaczen i wywalen i pozniej juz bylo dobrze.
Dodam ze mam taki sam router jak ty, tyle tylko ze przedtem mialem inny i bylo to samo..
NIE MAM POJECIA O CO CHODZI... troszke jest to irytujace bo czasami to z pol godziny mi schodzi nim odpale online...
mial ktos cos podobnego ?
 

boby2pc

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
co Wy ludzie gazet nie czytacie

Jak zabezpieczyć się przed atakami wirtualnych przestępców? :: Aktualności :: mBank

i wiele innych artykułów dotyczących firmware'u tego routera i kilku podobnych. Wystarczy pomyśleć....
 

rosolekkoks

Świeżak
Świeżak
Kolego meciu a porty odblokowałeś. Jak tak to jakie?
 

meciu

Świeżak
Świeżak
jeżeli miałbym poblokowane porty to chyba w ogóle by nie chodziło prawda?
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
jeżeli miałbym poblokowane porty to chyba w ogóle by nie chodziło prawda?
Nie prawda.
U mnie przy zablokowanych i dwóch fail'ach w teście ,Link śmiga-nie moge tylko host'ować...join'ować i grać mogę :D

Wysłane z tapatalka
 

meciu

Świeżak
Świeżak
probuje odblokowac tak jak tutaj podali Port Forwarding the TP-Link TD-W8951ND Router for XBOX360 Xbox Live Arcade Unplugged Volume 1
niestety jakis blad wywala " BŁĄD: NIEUDANA AKTUALIZACJA KONFLIKT NUMERÓW PORTÓW!"
jakis pomysl ?

p.s. u mnie test zawsze ok wychodzi

dobra dodałem jeden port 3074 bo tego brakowało,zaraz sprawdze czy coś to dało
pzdr
 

rosolekkoks

Świeżak
Świeżak
nie wiem jak u was ale odblokowałem UPnP i pomogło w obu wypadkach
 

meciu

Świeżak
Świeżak
nie wiem jak u was ale odblokowałem UPnP i pomogło w obu wypadkach
odblokowałeś czyli wyłączyłeś??
porty mam odblokowane, wyłączyłem również UPnP i nadal mi rozłącza, paranoja... komunikat np taki "Utracono połączenie z sesją ze względu na nieznany błąd sieci itd..."
Może załatwie drugiego xboxa, przeniosę profil i sprawdze czy to samo się bedzie działo czy nie
Jest możliwość , że to wina sprzętu tzn konsoli ??
dodam , że od samego początku mam problemy z graniem online :/
 

rosolekkoks

Świeżak
Świeżak
Tak wyłączyłem.
Raczej mała szansa ze to wina konsoli.
Też miałem takie podejrzanie i sprawdziłem swoją konsole u kolegi co ma internet z UPC i było wszystko dobrze.
Proponuje ci zadzwonić do neti i wezwać pomoc techniczną w neostradzie kosztuje to 30 zł to w neti podobnie bo na 100% to wina internetu
 

meciu

Świeżak
Świeżak
Witam
Lepiej późno niż wcale. Informuje, że po wyłączeniu UPnP wszystko działa jak ta lala :)
Dzięki za pomoc!!
 

Do góry Bottom