Problem XBOX slim.

Montana

Świeżak
Świeżak
Piszę tu ,gdyż nigdzie w necie nie znalazłem odpowiedzi an dręczące mnie pytanie.Kupiłem nie dawno slima .Wystarczy ,że pogram z pół godziny i od razu robi się z boku ciepły ,nawet bardzo.Dziś zauważyłem ,że wiatrak ,który znajduje się z boku(oczywiśćie w pozycji stojącej patrząc) nie kręci się.Czy ktoś mógłby mi pomóc ?Bardzo proszę o odpowiedz.
 

bartolinos15

Użytkownik
Użytkownik
To że konsola się grzeje to normalne bo to w końcu zwykłe urządzenie, z boku po jednej stronie jest miejsce na dysk więc nie ma tam wiatraczka. Najlepiej jednak ustawiać konsolę w pozycji poziomej. Wiatraczek się kręci bo inaczej by ci konsola nie odpalała. Robi to tak szybko że masz wrażenie jakby nie działał.
 

Montana

Świeżak
Świeżak
Jednak na górze się nie grzeje ,tylko z boku .Wiatraczek się na pewno nie kręci .Proszę o dalsze odpowiedzi.
 

bartolinos15

Użytkownik
Użytkownik
Wypływa ciepłe powietrze nawet chwilę po włączeniu bo to normalne. A jak wiatraczek nie działa i konsola startuje to bezprecedensowe wydarzenie.
 

Montana

Świeżak
Świeżak
Czyli rozumiem ,zę ta kratka z boku jest do wypływu ciepłego powietrza , a na górze jest do chłodzenia?
 

bartolinos15

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli konsola nie wydzielała by powietrza z którejkolwiek kratki(na górze, z boku) to by się psuła i bez przerwy ktoś dostawał by RROD, co jednak po wyraźnych błędach MS poprawił w coraz to nowszych płytach głównych czy układach chłodzenia.
 

Do góry Bottom