Problem z abgx

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

marcin1821

Użytkownik
Użytkownik
Witam, mam taki problem mianowicie podczas puszczania Iso przez ABGX pisze mi za każdym razem na żółto verifcation failed oraz jakiś komunikat ( screen http://images.tinypic.pl/i/00405/1yklje3etsgl.jpg ) mimo to gry nagrywają się poprawnie i też działają poprawnie, nie próbowałem z graniem w nie przez neta i xbl gdyż nie mam jeszcze golda i kabla od neta. Mógł by ktoś powiedzieć czemu taki komunikat mi się pokazuje na żółto :) ?
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom