Problem z ABGX

Pavvelrm

Banned
Użytkownik
Witam, mam problem. Nie ma zrobić topology do Far Cry 4. Wyskakuje nastepujacy blad
 

shte-fun

Użytkownik
Użytkownik
Musisz pobrać fix do abgx.
 

Pavvelrm

Banned
Użytkownik
Coś więcej :)? Troche zielony w tym jestem

http://www.se7ensins.com/forums/threads/how-to-fix-abgx360.1220485/ zrobiłem to i dalej jest lipa, a jakis czas temu wszystko bylo git
 

Lexen

Świeżak
Świeżak
Temat walkowany wiele razy :|
Wejdz na strone abgx'a i przeczytaj ostatni News ( 2014/10/02 ). Z podstawowymi podstawami jezyka angielskiego chyba sobie dalej poradzisz.
Ten plik DATA napewno pakujesz do folderu poprzedzajacy Stealth Files czyli abgx360 ?
Pozdro !
 

mateo360

Użytkownik
Użytkownik
problem z abx360 ?
Wejdz na strone abgx360 , nastepnie w lweym gornym rogu strony klikamy HOME
Czytajac tekst w rubryce oznaczonej 2014/10/02 klikamy na niebiesko podswietlony tekst abgx360.ini
W tym momencie pobierze Ci sie folder abgx360.ini.zip ,ktory rozpakujesz i zauwazysz dwa pliki.Skopiuj plik abx360
Uruchom teraz program abx360 ,nacisnij HELP ,nastepnie kliknij Where Is My StealthFiles Folder, naciskasz TAK
Pojawi sie okno w ktorym nacisniesz w lewym gornym rogu abx360 i ponizej w tabelce wkleisz ten plik abx ktory byl wczesniej pobrany.
Zamknij program abx360
Uruchom abx360 i juz mozesz spokojnie sprawdzac obrazy z ktorymi wczesniej byl problem :)
 

Lesterr

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Albo odznacz w pliku iso "tylko do odczytu"
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
jest odpowiedni temat od problemów z abgx.. poza tym Twój problem był już wałkowany..
 

Do góry Bottom