Problem z achivami

ManekS117

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam jak w temacie a mianowicie mam problem z achievementami ponieważ je zdobywam a one sie nie wyświetlają i są ciągle zablokowane chociaż jak wchodzę bezpośrednio to jest pokazane ze mam 100% w danym achivku. No wiec kto wie co moze byc tego przyczyną, a co najlepsze raz wpadają a raz nie
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Bo aczki wpadają czasami z opóźnieniem. Mi ostatnio nie chciał wbić jeden, to powtarzałam tak długo sekwencję, aż w końcu ujrzałam powiadomienie, że jest :p Ale ogólnie jak widzisz, że dostałeś za nie punkty, to nie masz co się martwić, bo się zaliczyły.
 

ManekS117

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Właśnie w tym rzecz ze tez próbowałem kilka razy zrobić dla przykładu jednego achivka ale to nic nie dalo. A co do punktów G to nie zaliczyli mi takze teoretycznie mam cos zrobione ale w praktyce tego nie ma i nie dolicza mi punktów ponieważ jest ciągle zablokowany :/
 

Sector

Świeżak
Świeżak
Witam mam dokładnie ten sam problem co kolega ostanie osiągnięcia z gersów nie wyskakują pisze 100% a jest kłódka a punktów nie ma. Myślałem ze tylko w tej grze dla porównania sunset overdrive tez to samo 100% jest ale punktów nie ma?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
A z ciekawości Was zapytam jaki macie NAT w konsoli? Ustawienia -> Sieć
 

hacajaca

Użytkownik
Użytkownik
Mi ostatnio pomógł hard reset konsoli
 

Sector

Świeżak
Świeżak
Właśnie sprawdziłem i dostałem te zaległe 205 punktów ale dzięki.
 

ManekS117

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Pytanie co do tego NATu, mialem 360tke i nie mialem problemu moj NAT byl otwarty przesiadajac sie na XO jest problem bo jest zamkniety. Problemu z gra przez neta nie mam wiec co jest ?
 

hacajaca

Użytkownik
Użytkownik
Spróbuj może pootwierać porty wymagane do korzystania z usługi xbox live
 

Do góry Bottom