Problem z aktualizacją dasha.

MarcinPL1990

Świeżak
Świeżak
Witam.

Mam problem z aktualizacją dasha, problem ujawnił się kiedy zakupiłem nową grę Fifa 12. Po włożeniu do napędu wyświetlił się komunikat o niezbędnej aktualizacji. Wybrałem opcje zaktualizuj, po wyborze tej opcji pasek aktualizacji zatrzymuje się przy końcu po czym wyświetla się komunikat -"Nie można wykonać aktualizacji. Jeśli problem będzie się powtarzać, przejdz na stronę Microsoft Xbox Support | Xbox 360, Xbox LIVE, Kinect, and Games for Windows - Xbox.com. Próbowałem również wgrać najnowszego dasha(13146) z pendriva lecz sytuacja się powtarza. Proszę o jakieś konstruktywne podpowiedzi co zrobić aby problem zniknął. Z góry dzięki.
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
wgrać orginalny soft do napędu i wgrać dash ręcznie z pena/dvd
 

Riffle

Świeżak
Świeżak
Onix212 mam ten sam problem i również głupi próbowałem odpalić Fifę... Nagrywałem aktualizację na płytę, pendrive'a podłączałem konsolę do łącza internetowego niestety nic nie chce ruszyć. Czy da się to jeszcze jakoś naprawić?
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
na początek ściagnąć dash 2.0.13146.0 gogle lub xbox.com wgrać na pena/dvd płyte lub pena mieć włożone w konsoli i włączyć .może ale nie musi to usunie przerobke lub nic nie pomoże, jak nie pomoże wgrać orginalny fw do napędu puścić dasha od nowa.i wgrać lt 2.0 od nowa. jak ktoś nie da rady sam to serwis fat koszt około 80zł.
 

Ciesiel91

V.I.P
V.I.P
Jeśli chcecie dostawać odpowiedzi na takie i tym podobne pytania, to nauczcie się podawać więcej istotnych informacji, takich jak wersja dashboardu i lt.
 

Do góry Bottom