Problem z aktualizacją gier i dascha

victtorio

Świeżak
Świeżak
Witam
Posiadam Xbox'a z LT+ 1.1 podłączonego do internetu. Konsola za każdym razem prosi o pobranie kilku mega aktualizacji go gier takich jak Mafia II czy Crysis 2 jednak po potwierdzeniu pobierania wyskakuje komunikat o błędzie połączenia o nr 3151-0000-D080-0200-8007-045D. Połaczenie sprawdzałem juz wielokrotnie i za każdym razem jest ok. Połączenie sięciowe konsoli ustawiałem na zmianę według zaleceń Microsoftu oraz własnego widzimisię i za każdym razem to samo. Przed LT+ miełem iXtreme 1.6 i wtedy było oki. Dla wyjaśnienia dodam że łącze się kablem przez router TP-LINK TL-WR340G z modemem telewizji kablowej TOYA. Dwa laptopy, stacjonarka i telewizor śmigają na tym bez problemów. Tylko Xbox uparcie nie chce pobierać aktualizacji. Błąd dotyczy zarówno aktualizacji gier jak i oprogramowania.

Proszę o POMOC!! :)
 

venom85

Użytkownik
Użytkownik
sprobuj oczyscic bufor
 

victtorio

Świeżak
Świeżak
Podpowiedź może i dobra ale nie mam zielonego pojęcia jak to zrobic... :)
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
buehehe mialem taki sam router... i zycze ci powodzenia :D zanim podlaczylem konsole do internetu minelo ok. 2 tygodni, tenrouter jest (i w tym momencie posypal sie grad niecenzuralnych slow ktorych nie zaryzykuje napisac), nawet przyszedl gosciu ktory meczyl sie i w koncu zrobil , stwierdzil ze jak uslyszal przez telefon TPLink to wachal sie czy w ogole przyjezdzac... czym predzej zmien router, bedziesz mial z nim wiele problemow...
wiem ze to nie jest rozwiazanie twoich problemow ani w zadna pomoc ale jednak mowie ci szczerze i mam nadzieje ze nie dostane warna za to :/
 

Chris von D

Użytkownik
Użytkownik
Nie gadaj, bo mam ten sam router. Podłączona stacjonarka, laptop, X360 i PS3 i nie posiadam takich problemów, wszystko pięknie pracuje. Przyczyna musi leżeć gdzieś indziej
 

pegazus69

Użytkownik
Użytkownik
Można używać płytki "activate iso" minus jest taki, że przed każdym załączeniem gry np. mafia 2 najpierw musisz włożyć activate iso a dopiero później płytkę z grą.
 

Chris von D

Użytkownik
Użytkownik
Można używać płytki "activate iso" minus jest taki, że przed każdym załączeniem gry np. mafia 2 najpierw musisz włożyć activate iso a dopiero później płytkę z grą.
Kolego, ale co ma piernik do wiatraka?
 

lukaszwolfjanusz

Użytkownik
Użytkownik
ja też mam router TP-Link i nie mam żadnych problemów. Koledze chyba chodziło o pamięć podręczną (Ustawienia systemu -> pamięć -> wybierasz dysk twardy i wciskasz Y -> wyczyść pamięć podręczną) może Ci to pomoże a na pewno nie zaszkodzi.

pozdro.
 

victtorio

Świeżak
Świeżak
Niestety pomimo wyczyszczenia pamięci podręcznej konsola nadal nie chce pobrać aktualizacji. :( :(
Myślę że nie jest to wina routera bo podłączyłem sieć przez inny router i nadal jest to samo. Podejrzewałem już nawet kabel ale komputer na nim śmiga znakomicie. W sumie wszystkie problemy zaczęły się od przeróbki na LT+.
 

Do góry Bottom