Problem z aktualizacją gry

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Witam mam problem z aktualizacją gry. Wczoraj kupiłam i zainstalowałam z płyty grę Flockers. Instalacja przebiegła bez problemu i od razu na dzień dobry mnie przywitała aktualizacja gry. Na ekranie od razu miałam komunikat, że jest problem z aktualizacją. NAT w konsoli mam otwarty i na kablu i na wifi. Sprawdzałam status połączenia w ustawieniach to otrzymałam komunikat z konsoli, że wszystko jest okej. Już resetowałam ruter, bo myślałam, że może coś to da. Konsolę podłączałam do jednego (2.4GHz) i drugiego (5GHz) pasma i na każdym występuje ten sam problem. Swego czasu miałam ten sam problem przy 1 sezonie Gry o tron, ale za kilka dni przeszło to bez problemu (po wyrzucieniu gry z dysku i ponownym pobraniu). Flockers już przeinstalowałam i nadal nic z tego. Powiem szczerze, że już nie mam pomysłu co może być nie tak, skoro inne aktualizacje gier przechodzą bez problemu. Przytrzymanie loga Xbox na konsoli przez 10sek również nic nie dało. Nie próbowałam robić ustawień fabrycznych, bo to ostateczność, bo cały dysk na nowo pobierać to trochę lipa.
Jeszcze jedna mała prośba, dla tych którzy ogarniają temat odblokowywania portów, czy mógłby mi ktoś pomóc to dobrze uzupełnić? Na moim routerze (Netis WF2780) tak to okienko wygląda.

Od razu mówię, że nie mam opcji ustawienia UTP i TCP w jednym razie. Mam do wyboru tylko to, albo to, więc chyba trzeba do niektórych portów ustawić podwójnie tylko do UTP i TCP osobno. Ogólnie nie bardzo wiem jak mam wpisać dokładnie w pola Port wyzwalania i Port przekazywania, bo mam tam dwie rubryki, pomiędzy nimi myślnik. Tutaj jest kompletna lista jakie porty muszę odblokować: http://support.xbox.com/…/netw…/network-ports-used-xbox-live
Z góry dzięki za wszelką pomoc :)
 

JeDaj

Użytkownik
Użytkownik
Z problemem aktualizacji nie pomogę, nigdy tak nie miałem. Nie wypowiem się.

Co do Twoich portów... tak jak napisałaś. Jeśli dany port potrzebuje TCP i UDP musisz stworzyć dwie reguły. Jeśli chodzi wypełnienie pól na stronie konfiguracji routera, to podajesz w nich zakres. Jeśli Twój zakres to jeden port, wpisujesz w obu okienkach ten sam port (3074 - 3074).

Co do pól wyzwalania/przekazywania, mogą one być różne. Jednak stosuje się to w całkowicie innym przypadku. W Twoim, wpisujesz te same porty co w polach wyzwalania.
 

ministrowa

Świeżak
Świeżak
Witam, czy udało się przejść problem z aktualizacją tej gry? Mam to samo, wczoraj zainstalowałam grę, ale aktualizacja niestety mi się nie powiodła. Proszę o pomoc.
 
Ostatnia edycja:

BialyGTi

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
ta gra sie nie aktualizuje trzeba grac tak jak jest (niestety )
 

ministrowa

Świeżak
Świeżak
Tylko właśnie nie można grać. Gra w ogóle się nie ładuje, bo po próbie uruchomienia napisane jest, że musi się zaktualizować. I za chwilę wyskakuje błąd, że się nie udało.
 

BialyGTi

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
odłącz sie od neta i graj
 

ministrowa

Świeżak
Świeżak
Dziękuję za pomoc BialyUst, działa :)
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Dziękuję za pomoc BialyUst, działa :)
To jedyny sposób odpalenia tej nieszczęsnej gry. Dobrze, że działa chociaż tak :p
 

Do góry Bottom