Xbox 360 Problem z aktualizacją X360

matek1330

Świeżak
Świeżak
Witam, wczoraj wieczorem miało miejsce coś bardzo dziwnego. Po klasycznym włączeniu mojej konsoli środkowym przyciskiem na padzie i po pokazaniu się ekranu startowego konsola poinformowała mnie o konieczności przeprowadzenia aktualizacji. Po potwierdzeniu chęci jej wykonania napotkałem błąd: 3CD6 0000 0080 0300 D000 0185. Ze strony microsoftu dowiedziałem się, że prawdopodobnie chodzi o to, że mam za mało miejsca na dysku na aktualizacje. Rzeczywiście tak jest - mam obecnie wolne 15mb (hdd 3gb) a aktualizacja z tego co się orientowałem waży powyżej 150mb. Po zbadaniu sytuacji wziąłem się za porządki na moim dysku, usunąłem kilka wersji demonstracyjnych tak, żeby na luźno mieć z 400 mb na ta aktualizacje, jednak nic to nie dało. Błąd dalej się ukazuje. Ponadto gdy zresetowałem konsole i wszedłem w zakladke system -> pamięć masowa. Zobaczyłem, że konsola pokazuje, że dalej pozostało tylko 15mb wolnego miejsca, i właśnie tu pojawia się problem. Wiele razy zdesperowany próbowałem sformatować pamięć konsoli, wszystko pięknie, ładnie, ale kiedy konsola się resetuje jak zawsze bywa to po formacie to moja pamięć dalej jest pełna. Próbowałem już wielu rzeczy - przenoszenia na pendrive, usuwanie ręcznie plik po pliku - wszystko bez najmniejszego skutku bo po zresetowaniu konsoli pamięć znowu jest pełna i pliki jakby pojawiają się na nowo (?). Jestem kompletnie bez radny a konsola stała się bezużyteczna bo bez aktualizacji nie można na niej zasadniczo zrobić nic. Może ktoś na forum orientuje się czy można to jakoś naprawić ? Czy może szlak trafił po prostu dysk ? Czy kupienie dysku który powiększy pamięć może naprawić ten problem ?
Pozdrawiam, Mateusz
 

fifi88

Użytkownik
Użytkownik
Podejrzewam że masz konsole 4gb (bo nic nie napisałeś jaka to konsola), najprawdopodobniej padł flash 4gb na płycie. Zakup dysku nic tu nie da. Jedynie konwersja Twojej konsoli z 4GB na np. 16MB + dysk.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
To taniej może wyjść wrzucenie samej kostki 4gb. Może być jednak problem z odczytem nandu z tej konsoli.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
 

daniel_66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
To taniej może wyjść wrzucenie samej kostki 4gb. Może być jednak problem z odczytem nandu z tej konsoli.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
Przerabiałem ostatnio podobny temat corona V2 4gb,nie dało się wgrać aktualizacji w żaden sposób .Nand się odczytał bez problemu,lecz próba wgrania czegokolwiek kończyła się negatywnie.Przeróbka z 4gb na nand 16mb załatwiła sprawę,konsola żyje i ma się dobrze :)
 

majki756623

Świeżak
Świeżak
Podejrzewam że masz konsole 4gb (bo nic nie napisałeś jaka to konsola), najprawdopodobniej padł flash 4gb na płycie. Zakup dysku nic tu nie da. Jedynie konwersja Twojej konsoli z 4GB na np. 16MB + dysk.
W jaki sposób można zrobić taką konwersje?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Trzeba przelutowac I zmienić układ rezystor ów

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Do góry Bottom