• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

problem z Aktualizacją

Wilczy

Użytkownik
Użytkownik
#1
Witam. Więc mam taki problem, w grudniu zeszłego roku przerobiłem swoją konsolkę na LT+, wszystkie gierki te nowe jak NFS:HP; Fable 3 czy CoD działały dobrze. Pewnego dnia chyba dwa tygodnie temu wszedłem se na XBL żeby pościągać demka i inne takie. Zobaczyłem aktualizacja to ściągnąłem bo inaczej nie mogłem demek ściągnąć. Teraz parę dni temu zachciało mi się grać w Fable 3 bo nie miałem jeszcze okazji, wkładam płytę, włączam grę i czarny ekran(?). Z guide menu wybieram "Zagraj w..." zawsze pomagało w trudnych chwilach, teraz po wybraniu tej opcji konsola zawiesza się, działa tylko przycisk wyłączenia jej z części konsoli. Tak samo dzieje się z CoDem Black Ops. O dziwo nie dzieje się tak z NFSem? Proszę o pomoc.
 

turbin

Użytkownik
Użytkownik
#2
Poszukaj na forum, było!

Aktualka którą ściągnąłeś dodaje AP 2.5 do jakichś gier. Jak pojawił się czarny ekran to chyba dostałeś flagę. Poszukaj na forum, miesiąc temu wszyscy o tym krzyczeli.
 


Do góry