Problem z aktualizacją

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Krizz

Użytkownik
Użytkownik
Panowie mam problem,
KOnsola Arcade z kartą, przeróbka iextreme1.41, wrzucam gta 4 (pirat), wyskakuje hasło: wymagana aktualizacja konsoli, daje tak(brak netu), wyświetla hasło :brak płyty z aktualizacją, wchodze na xbox.com/support,ściągam plik wypalam na CD wkładam do konsoli i nadal mam to samo hasło.
Nie mogę uruchomić konsoli bo cały czas chce akutualicacji, nawet po resecie.
Co mam teraz zrobić? gość z m$ powiedział ze trzeba odesłać do serwisu. Kuźwa załamka konsole mam 40 min
HELP?
 

karol191

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem z aktualizacją

Ja mysle ze powiniene sie polaczyc sie z x live.
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Problem z aktualizacją

Podłącz pod neta niech sobie pobierze aktualizację i z głowy :) to zajmuje dosłownie 3-4 min (w zależności od neta ;) )
 

Krizz

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem z aktualizacją

Dzięki Panowie, pomogło
 

Drool

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem z aktualizacją

Ja mam dodatkowe pytanie - jeśli chcę przeprowadzić aktualizację konsoli (mając iXtreme 1.41), aby móc odtwarzać XviD/DivX'y mogę to robić bez obawy, czy powinienem zrobić to w jakiś specjalny sposób/nie robić?
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: Problem z aktualizacją

a w jaki specjalny sposob chcesz robic aktualizacje

...


(kolejny czemu wszycy zadaja tu pytania o tak niskim poziomie)
 

Drool

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem z aktualizacją

grzech1991 napisał:
a w jaki specjalny sposob chcesz robic aktualizacje

...


(kolejny czemu wszycy zadaja tu pytania o tak niskim poziomie)
Chodzi tu o to, czy mogę najzwyczajniej aktualizować przez Live i czy nie ingeruje to w iXtreme, bo słyszałem również opinie (niemniej jednak dość oryginalne), że mając konsolę przerobioną oficjalny update jest zabroniony.
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: Problem z aktualizacją

no to zle slyszales ms nie ma zbyt duzego pola do popisu zreszta jak nie masz dasha nie da sie korzystac z live bo aktualizacja musi byc zrobiona wiec jaki wtedy jest sens ixtreme?
 

sebolek

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem z aktualizacją

odpowiadam na pytanie
taki ze bardziej sie bawisz na kompie z patchami :p
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: Problem z aktualizacją

ja tam sie nie bawie... daje autofix czekam 20 minut i obraz gotowy
 

adamz8

Świeżak
Świeżak
Witam

Ja mam taki problem że nie mogę zaktualizować moiej konsoli przez internet a mianowicie mam podłaczoną konsole do interentu birę ustawienia sieci - przetestuj połączenie z XBOX Live
Połączenie przechodzi ok pokazuje się komunikat o aktualizacju i że zajmie to 128 mb akceptuje pisze że potrwa to kilka minut i po jakiej 1 min pokazuje się komunika że nie można pobrać aktualizacji i żebym przetestował połaczenie i tak w koło co to może być proszę o pomoc
 

wisien

Banned
Użytkownik
nie masz miejsca !
 

adamz8

Świeżak
Świeżak
Witam czyli jak mam kartę 256 mb to nie ma szans na tą aktualizację ? a jak sformatuję kartę i pobiorę od nowa aktualizacje ? to coś pomoże ?

a i jeszcze jedno raz tan zielony pasek ruszył się kawałek ale po chwili znowu że nie może pobrać aktualizacji i tak jak pisałem wyżej
 

pendzisz

Świeżak
Świeżak
no nie masz pamięci proste
 

adamz8

Świeżak
Świeżak
A jest taka opicja że konsola jest zbanowana dlatego nie można tego pobrać jak to sprawdzić bo nie mogę się zalogować do xbox live cały czas chce pobierać tą aktualizacje to jak jej nie pobiore i nie zainstaluje to nie będę mógł grać przez internet ?

to chyba jednak nie wina miejsca sformatowałem kartę mam 230 mb wolnej przestrzeni i cały czas to samo że nie może pobrać aktualizacji

nagrałem to na płytę i nie widzi tego wcale wkładam płytę wyłączam i włączam konsole i nie widzi aktualizacji
 

ZigUS

Użytkownik
Użytkownik
podłącz do neta bez rutera i posprawoe
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
podlacz sie do live jakims kontem i sie dowiesz czy ban


EDYTUJ POSTY
 

94REMEK94

Świeżak
Świeżak
Można pobrać i zainstalować aktualizacje z internetu jeśli sie nie ma dysku??
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom