Xbox 360 Problem z aktualizacjami i wyłączaniem konsoli

Jakub S

Świeżak
Świeżak
Witam,
jestem w posiadaniu konsoli Xbox 360 E już od bardzo długiego czasu, i nigdy nie miałem z nim żadnych problemów, lecz właśnie te problemy pojawiły się jakiś tydzień temu. Problem polega na tym, że gdy pobiorę jakąkolwiek aktualizacje do jakiejkolwiek gry, to po pewnym czasie one całkowicie znikają, jakbym ich w ogóle nie instalował, przez co pobieram je jeszcze raz i tak w kółko. Aktualizacje pobierają i instalują się pomyślnie, można spokojnie grać w grę którą zaktualizowało się. Dodatkowo, czasami (co około 3 raz) gdy wyłączam konsolę ze strony menu (nie przyciskiem fizycznym na konsoli), konsola wyłącza się na sekundę, po czym ponownie włącza się, lecz kiedy znowu wyłączę ją z poziomu menu, ona wyłącza się i nie włącza z powrotem. Wiem że to wszystko jest trochę pogmatwane, ale nie znam się zbytnio na tych sprawach, więc piszę wszystko co zaobserwowałem. Konsola nie była w żaden sposób modyfikowana, ani przerabiana. Nie gram często, gram tylko kiedy mam wolny czas (zazwyczaj raz na tydzień przez około dwie godziny (; )
Naprawdę nie wiem co robię źle, czego nie robię, a co powinienem zrobić. Bardzo proszę o pomoc, z góry dziękuję.
 
Ostatnia edycja:

Do góry Bottom